Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy beleszerettem egy nős férfiba, aki hasonlóképpen vonzódik hozzám, de én is házas vagyok. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek, egyáltalán nem állt ez szándékomban.
2011. szept. 6. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem ellen nem tudsz tenni, ha akarsz ha nem. Lehetőséged viszont van, több is.

A, elfelejted a férfit, többet nem találkozol vele, nem beszélgetsz vele. (elhiszem, hogy mikor ebbe belegondolsz szíved szakad meg)


B, elmondod az igazat párodnak és nagy valószínűséggel külön utakra tértek, megszerzed a férfit.


a B, lehetőség előtt viszont derítsd ki a férfitól, hogy ő megtenné-e ugyan ezt érted, mert ha nem, akkor csak feleslegesen áltatod magad.

2011. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Szerelem az érzelem. Az embernek meg van értelme is, akarata is, ezek kell hogy rányítsák.

Ha még nem történt semmi, akkor jó. de ha úgy jártál, jársz, mint a másik csaj utánad 2 kérdéssel, akkor az a válaszom, ami 22.-én 21:57-kor.


Azon gondolkodj el, mert te mégegy ártatlannal több ember életébe rondítanál bele.


Ha mostani nem megy, egyikőtöknek sem, akkor az a tisztességes, hogy szakítotok, váltok, és egyenes ember módján megbeszélitek. De aljas hazuggá lenni az felé, akit szerettél, akiért annyira rajongtál, hogy igent mondtál neki... aljas söpredékké akarsz válni??? Mégha sok ilyen is van, te is olyan akarsz lenni?


Másik kérdés címe:"Beleszerettem egy nos ferfiba, mi legyen tovabb?" ott a 21:57.


Térj észhez!!!

2012. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem olyan egyszerű.

Ha van gyerek, akkor azt mondom, felejtsd el a másikat, mert soha senki nem fog úgy megbecsülni, mint a gyereked apja, és a gyerekedet sem fogja úgy szeretni senki. Nem éri meg.

Ha nincs gyerek, akkor is kérdés, hogy a pasi mit akar tőled? Együtt élni, vagy csak kefélni?

A párod szeret? Ha igen, akkor hidd el, nem éri meg megbántani egy olyanért, akivel vagy összejön, vagy nem.

Ha a párod nem szeret, akkor hagyjátok egymást új életet kezdeni.

De így is könnyen előfordulhat, hogy két szék közé kerülsz.

2012. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!