Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a kedvesemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a kedvesemet?

Figyelt kérdés
Párommal most lesz a féléves évfordulónk és szeretném őt meglepni vmivel.Nem is az évforduló a lényeg, de szeretnék neki örömet okozni.Arra gondoltam,h elmehetnénk egy kényeztető masszázsra,de várok még tippeket.Köszi
2012. jún. 6. 08:30
1 2
 1/12 zoyalany válasza:
55%
És mi lenne ha te maszíroznád őt és esetleg ö téged nagyon romantikusra fordulhat a dolog még más is lehet belőlle és elötte egy kis vacsi meglepibe amit te készítesz el?
2012. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 cashy1987 ***** válasza:
első komment kipipálva nem kell itt a drága cuccokat venni neki ha nem olyan te is megmasszírozthatod vegyél hangulat gyertyákat füstölőt és valami aramaterápiás masszázs olajat nem kell itt nagyban gondolkodni én i smegadnék a kedvesemnek sokmindent nincs mindenre pénz
2012. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam,h vennék neki vmit, ami rám emlékezteti.De nem nagyon jut eszembe semmi egyedi.
2012. jún. 6. 08:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég,ha elviszed sétálni egy olyan helyre,amit te szeretsz. Mondjuk gyerekkori emlékeid fűződnek hozzá. Biztos értékelni fogja. Legalábbis én,értékelném. :) 20/L
2012. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány
2012. jún. 6. 08:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy gyertyás vacsora?
2012. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 cashy1987 ***** válasza:
ha te vagy a lány akkor vidd el oda ahol megismerkedtetek kivéve ha nem disco vagy kocsma menyetek el reggelizni v. ebédelni v vacsorázni a közelbe beszélgessetek hogy jötettek össze milyen volt az első csók 25/F
2012. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Főzz neki egy jó vacsorát, mondjuk a kedvenc kajáját. Vacsorázzatok gyertyafényben, utána parancsold az ágyba vagy a kádba, és (szintén gyertyafény mellett) mehet a masszázs! Utána egy jó szex. ;) Előtte valamikor egy szép sétát is beiktathattok a napba. Szerintem egy ilyen estének mindenképp örülne, nem feltétlenül kell költeni.
2012. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha tárgyat akarsz gravíroztass tollat, kulcstartót az évfordulótok számával, vagy bögre amire szintén lehet egyedi dolgot ráfestetni pl vicces képet rólatok, egy 0,5-öt:) De ha ő nem vesz neked semmit, kellemetlenül fogja érinteni!
2012. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kendrazoltan ***** válasza:
Remélem nem fogsz ezen berágni rám, de fél év után és személy szerint kerülném az olyan ajándékokat, amik azt sugallhatják neki bármilyen módon, hogy minden erőddel azon vagy, hogy olyan emlékeket adj neki, amik "kötik" hozzád. Ez természetesen véleményes dolog, hiszen egymáshoz tartoztok, de én is azt a verziót támogatom, hogy tárgy helyett inkább élményt ajándékozz neki, az sokkal többet ér...a saját készítésű vacsi nagyon jó ötlet, hiszen - bár nem ismerem a párod - a befektetett időt és energiát sokkal nagyobbra lehet értékelni, mint a költött pénz mennyiségét...
2012. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!