Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom azzal a lánnyal akivel nemtudom milyen kapcsolatom van?

Figyelt kérdés
...egy osztályba járunk most összel volt hogy megismertem és eléggé jól összejöttünk csak neki volt egy idösebb barátja akit végülis akkor nemhiszem hogy fontosnak tartott csak ott ölelgetett de semmi más nemvolt de igy visszagondolva leeht hogy lett volna esélyem de most azóta nemvagyunk annyira jóba de még igyis elelget simogat és énis megcsinálom ezt neki és örül is neki szerintem csak ottvan a pasi akivel a kapcsolata már mélyebb lett és nemhiszem hogy otthagyná értem öt és ha valaamit nyiltan vállalnék akkor a további évekre is eláshatom magamat vagy várjak mig eltünik apasi a képböl? vki segitsen ! ! :S
2008. ápr. 26. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szövegtagolás meg felesleges...

Szerintem a csaj nagyon jól érzi magát így... van egy pasija, akiveljól elvan és mellette ott vagy te, aki mindent megtesz neki. Jóhogy tetszik neki. Ha akart voltna, akkor már rég szakított volna a pasijával miattad, amikor még nem volt olyan mély vele a kapcsolata. Szerintem csak kihasznál téged, és nagyon tetszik neki ez a helyzet. Én nem várnék rá a helyedben... de te tudod.

2008. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem dugd meg a csajt akkor megnyugszik a lelked.
2008. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát jó a csaj meglehetne rakni :D
2008. ápr. 26. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:

En is voltam ilyen helyzetben de en a lany fele vagyok a dolognak. Igen, nagyon jo mikor rajonganak ertunk. A baj csak az, hogy vannak nok akik ezt nem elvezik inkabb kihasznaljak.

En a helyedben tavolsagot tartanek. Elobb-utobb kivancsi lesz a lany, hogy miert es akkor megmondhatod az igazat: hogy kedveled. Tulzottan is. De miutan tartozik valakihez, ugy gondolod az eselyed egyenlo a nullaval. Ha nem latod annyit, nem faj annyira. Ezzel elmondassz mindent es csak rajta all a valasztas.

Mert ez a simogatosdi elegge felreertheto.

2008. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy az ilyen egyrészt önbizalomnövelő, másrészt megerősítés, hogy mást is megkaphatna, és másnak is kell...

Ha nagyon nem bírod tovább, próbálj nála rákérdezni, hogy szerinte mi ez a simogatás, ölelgetés. Vagy simogatásnál kalandozz félreérthetetlen helyekre, és akkor mglátod.

2008. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!