Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszacsábítani az exet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszacsábítani az exet egy nyitott kapcsolatra?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva külföldre költözöm. Nem akarok komoly kapcsolatot, de szükségem van a randikra, az ölelésre, csókra, szexre. Úgy gondoltam visszacsábítom az ex barátom, igazság szerint szeretem még, de már nem szerelemmel, nincs az a nagy lángolás, nem "dobogtatja meg a szívem", de mint ember szeretem.

Mit gondoltok, ez szemétség?


2012. jún. 7. 13:06
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképp szemétség, ha már valakivel együtt vagy ne játszasd vele a hülyét!
2012. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkije akkor is szemétség, mert így nem fog tudni túllépni rajtad, kvázi lefoglalod a magánéletét önző módon.
2012. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az előző két válaszoló szerintem csaj volt. Pasiként akarnám hogy időnként szexeljünk. majd szólnék ha zavaró mert új kapcsolat alakul
2012. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemétség? Feltéve, ha tisztában van a helyzettel. Ha átvered, kihasználod, az a szemétség. Ha őszinte vagy vele, és ő is akarja, akkor ez két felnőtt ember döntése.
2012. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, 100%-osan a tudtára adnám, h semmi komolyat nem szeretnék. És ha ő vagy netán talán én ki szeretnék lépni a dologból, hát akkor ennyi volt. Amúgy nem játszok az érzelmeivel, magánéletével, mert kb ő is így érez irántam mint én.
2012. jún. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!