Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthetett nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthetett nála? ~~több lent~~

Figyelt kérdés

Dobott egy lány mert kicsit távol lakunk egymástól (ő szerinte messze)(budapest-székesfehérvár=63KM)

de 2 hetet kellett volna várni hogy rendszeren tudjunk találkozni és ne 2 hetente

az a lényeg hogy mondta nem tudja ígérni hogy megvár és tényleg nem is várt meg mert ott hagyott egy 24 éves pali miatt...


én:19F Lány:15L


2012. jún. 7. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Már te is pedofil vagy, hát még a 24 éves.


Egyébként jó nagy ribanc lehet a lány.

2012. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem voltál neki fontos ha nem tudott várni..Én 1hónaig nem láttam a barátom mert egy másik országban volt.
2012. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az hogy miközben veled "járt" már félre kaccsingatott, és ez csak egy ürügy volt, hogy dobjon
2012. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól jártál...
2012. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
87%

Első: Mi az, hogy pedofil volt? A 4 év korkülönbségre gondolsz? Csak mert a barátom ugyanúgy 19 én meg 15 :) És el kell hogy mondjam, szerintem ez abszolút nem nagy. Attól függ. Lehet egy pasi 22 évesen is gyerekes és egy csaj 15 évesen is érettebb, mint pl egy 18 éves. Mi például nagyon jól kijövünk egymással, nálunk működik :)

Szerintem a lány nem volt elég elhivatott és nem egy komolyabb távkapcsolatra vágyott.(bár ugye arról is elvitatkozhatnánk, hogy mit értünk "táv" alatt..) Viszont a 24 azért már nekem is soknak tűnik, de hát ők tudják..

2012. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MELONE90 válasza:
100%
Azért szerintetek az nem érdekes mikor 13 éves kis k*rvák 17 évessekel járnak akik annyira gyökerek hogy az már hihetetlen ? tudnék rá példát hozni :))
2012. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ribanc. :/ Amúgy 63km SEMMI ahhoz képest, hogy a barátom 271km-re van tőlem!
2012. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj,jobb h otthagyott...majd lesz neked nála sokkal jobb nőd :)
2012. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!