Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a masztizás megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom rajta kapott ahogy kényeztetem magam, nézett egyet és elviharzott. Jó, én voltam a hülye, mert nem zártam be az ajtómat és a szüleim beengedték a srácot.

Ma hívom, hogy mi a helyzet, mondja, hogy szálljak le róla, amiért megcsaltam. Elég érzékeny lelkű, mimóza lélek és nála megcsalásnak számít a masztizás, ami miatt most haragszik rám, de este hajlandó velem találkozni, ezt megbeszélni.

Természetesen kielégítően fogunk majd beszélgetni (legalábbis én, meg is vettem a sokáig bíró óvszert az estére és szexisen felöltözök), remélem megbocsát.

Ti hogy álltok a kérdéssel, mert szerintem ez a fajta örömkeltés nem megcsalás...

19L


2012. jún. 7. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit bántóan hat mert azt sugallja nem elég ő neked, de szerintem megérti. Jó mulatást :) 25/F
2012. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
ez hülye
2012. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A masztizás nem megcsalás, fura egy srác lehet, a legtöbb srác imádja nézni ahogy a lány kényezteti magát. Amúgy szerintem nincs miért bocsánatot kérned, de te tudod.
2012. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


Véleményem röviden, tömören. Ne mondja, hogy ő azóta 1x sem reccsentet magányosan egyet...

2012. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
*reccsentett
2012. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbálás nem megcsalás, szerintem. De ezt mindenki döntse el maga. :)
2012. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolatban magatok alakítjátok a szabályokat, amit senki véleménye sem változtathat meg.
2012. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha én rajtakapnám a barátnőmet hogy masztizik, nagyon beindulnék és rávetném magam :D


Valami nincs rendben a sráccal...

2012. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Jól néznénk ki ha megcsalás lenne...

Akkor ezek szerint ha együtt vagytok akkor nem nyúlhatsz magadhoz?Mert én sex közben is magamhoz nyúlok,és a páromnak semmi ellenvetése,sőt.

2012. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azzal a csávóval akadt gondja aki maszti közben épp análba cuccolt? :D
2012. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!