Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövő tanévben el fogok menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő tanévben el fogok menni messzire tanulni kibirja a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Messzire megyek el tanulni. 6 éves a suli és hát barátnőmmel 4 hónapja járunk minden jó és szép. De félek ha elmegyek akkor a kapcsolatnak is vége lesz. Van ebben a világban olyan, hogy sok év után együtt maradnak az emberek ? 19 vagyok a lány 22
2012. jún. 7. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát izé szerintem nem sok esélye van annak, hogy együttmaradjatok, ha annyira messze leszel. a barátnőd nem hiszem hogy fogja birni ahogyan te sem /szeretethiány meg minden/ szoval maximum ha nagyon fontos neked akkor vidd magaddal ahova mész.
2012. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dugd meg és akkor talán nem...

Bocs, de hülye kérdésre hülye válasz. Ez olyan, mint az időjárás.

2012. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vihetem magammal :S
2012. jún. 7. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem... 4 hónap az kevés, hogy ennyit kibírjon. de amúgy csak rajtatok múlik.
2012. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
magamat tudom h kibirnám mert szeretném vele élni az életemet tudom h hülyeség meg minden de mégis sose szerettem igy senkit sem
2012. jún. 7. 20:10
 6/9 wiWell ***** válasza:
6 év? Kizárt.
2012. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen kizárt. 6 év mindenképp sok, még akkor is, ha mondjuk már 10 éve házasok vagytok. Nemhogy kb. fél év után. (Csak gondold el, kb. 12-szer annyi ideig kéne távol lenni, mint amennyi ideje összesen együtt voltatok.)

Egyébként 4 hónapja tudtad, hogy ki fogsz menni? Akkor minek jöttetek össze? Ha meg nem tudtad, minek találtad ki egy párkapcsolat mellett?

Érdekesnek tartom amúgy, hogy manapság már nem divat szeretni a másikat (se szerelmet, se barátot), a karrierépítés mindennél előbbre való.

2012. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát tudtam viszont ha elvégzem amit el kell akkor jó életet tudok biztositani neki igy csak a nyomor maradna. Egyébként szerintem együtt maradunk :) Hétvégente találkozunk.
2012. jún. 10. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor annyira messzire nem fogsz menni, ha ilyen gyakran találkoztok. És annyira nagy nem lehet a nyomor sem, ugyanezen okból.
2012. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!