Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Két fiúról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Két fiúról van szó (többi lent) L/15

Figyelt kérdés
Jártam egy pasival 1 évig..de aztán szakítottunk..Most nemrég összejöttem a legjobb haverjával (de persze őt nem zavarta) csak aztán egyre komolyabb lett a kapcsolatom a haverjával és egyre féltékenyebb lett...Mindenen megsértődött,meg megakarta verni a haverját ok nélkül...Aztán egyik nap írt egy levelet hogy nagyon szeret engem és vissza akar kapni -.-" most mit tegyek?? Kicsit belegondoltam...és rájöttem,hogy még érzek iránta valami kis dolgot...

2012. jún. 7. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit belegondoltál?

Szerintem gondolj jobban bele...ennyi idősen...

2012. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
drága *kis*lány! ne haragudj, de ennyi idősen ilyen problémákkal... döntsd már el, hogy mit akarsz, de ha itt kérsz tanácsot, és főleg, ha ilyen szituációkba keveredsz, szerintem te egyáltalán nem vagy érett egy párkapcsolatra. Főleg nem a barátaid, akik majom módjára össze akarnak verekedni...
2012. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamit érzel iránta max egy kis kötödést mert ö volt az elsö igazi kapcsolatod szerelmed, de nem hiszem hogy ha ujra összejöttök jobb lesz vagy másabb lesz valami, ha szereted a mostani párod és vele jobb mint a régivel ne tedd tönkre csak mert felébredt benned valami, viszonot ha nem birod a régi nélkül és elkövetnéd ugyanazt a hibát akkor menj vissza végleg de ne akarj oda-vissza járkálni két haver között vagyis volt haver között
2012. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne engedd, hogy az érzelmek irányítsanak ifjú padawan!
2012. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ami egyszer elromlott az már soha nem lesz olyan mint régen!!
2012. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsóval

főleg ha szereted az exed haverját!

2012. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!