Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, vagy a barátom? Vélemény?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, szünetet tartottunk, de most újra együtt vagyunk 1 hete. Eddig minden jó volt, alakult a kapcsolat,mint a szünet előtt, de tegnap megvolt az első nagyobb veszekedésünk. Ő akart szünetet, és az ok,amivel megindokolta,nagyon rosszul esett nekem, és ezek a sérelmek azért még megmaradtak. Tegnap feltöltöttem egy képet a profilomra,amiben ez állt : " nem a magasságtól félsz, hanem az eséstől, nem a szerelemtől félsz, hanem,hogy nem szeretnek viszont. Nem félsz elengedni,attól félsz,hogy tényleg elmegy, nem az újrakezdéstől félsz,hanem,hogy megint ugyanaz fog fájni." Ezen nagyon kiakadt,hogy mégis hogy tehettem fel. Meg,hogy neki mennyire szarul esik. Közben meg egyáltalán nem érzem,hogy fontos lennék neki, vagy szeretne javítani a kapcsolatunkon. Szinte én futok utána már .. Ezért a képért is végül nekem kellett bocsánatot kérnem, mert 1 napja ezen vitatkozik velem.
2012. jún. 8. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. 3 hónap után szünet már nem sok jót ígér

2. csipkebokor vessző

3. ez a minden héten egyszer szakítunk/szünetet tartunk nagyon éretlen viselkedés, gondolom borzasztó fiatalok vagytok

4. ezek a hipster fasságok fészbúkon... eh, hagyjuk

5. ha ilyen apróságon összekaptok, akkor mi lesz később, komoly dolgokban?

2012. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az internet a hibás.
2012. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Herótom van az ilyen képektől...
2012. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Ezt elqrtátok.
2012. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! :)

1 éve kavarunk, megyünk egymáshoz, de 3 hónapja járunk hivatalosan. És nem minden héten tartunk szünetet, ez volt az első! :) 18 évesek vagyunk!

2012. jún. 8. 14:42
 6/11 A kérdező kommentje:

Advocatus Diaboli :

Miért?

2012. jún. 8. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit off, de ezeket az ideézeteket én is nagyon utálom. Feltölt valaki egy bikiniben pózolós képet és odaír egy olyan filozófiai gondolatot amit a bölcsészkaron elemeznek és amiről fingja nincs, hogy mi a lóf*szt jelent. Rohadt idegesítő és legtöbb esetben ez a helyzet.
2012. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szól érte hogy rosszul esik neki, akkor valamelyest szerintem szerethet.. mármint, fura logika, de én látok benne rációt. Egyébként meg ha nem érzed igazán hogy szeret, akkor igazad van. Mindig a szívünk mondja meg tutira hogy mi van.. :)
2012. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koyokahn :

Hát jó lenne valahogy elérnem,hogy kicsit érezze már,hogy neki is kellene tenni valamit a kapcsolatunkért. Mert ez így nekem nem fog működni ..

2012. jún. 8. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:
190 éve, 1822-ben született Czetz János honvéd tábornok, 1848-49-es parancsnok, Buenos Airesben az argentin katonai intézet (Colegio Militar de la Nation) alapítója és negyed századon át igazgatója († 1904).
2012. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!