Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom állandóan azzal...

A barátom állandóan azzal jön, hogy nem vele vesztettem el a szüzességem. Most én vagyok a hibás? Miért kell ez miatt állandóan megbántania?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És vele vesztetted el vagy nem vele? Mindegy, mindkettő igen beteges féltékenységnek tűnik. Ha vele vesztetted el, kérdezd meg, hogy miért feltételezi rólad, hogy már előtte megcsaltad, ha nem vele, akkor azt kérdezd meg, hogy ez meg miért probléma? Ha nem ő jött elsőnek, hát ez van.
2009. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, neki te voltál az első? Mert maximum ebben az esetben tudom megérteni, hogy ez zavarja őt.

De mondd neki, hogy "mivel vele vagy és nem az elsővel, ezek szerint ő jobb, mint az első csávó volt. Kár, hogy nem tudtad előbb..."

2009. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki a szüzesség ennyire fontos, akkor keressen egy szűzlányt, és vegye el azt.


Úgy látom, nem fogad el téged úgy, ahogy vagy, és birtokolni akar. Hosszú távon ennek nem lesz jó vége. Ha neked lennék, úgy otthagynám, hogy pislogni se lenne ideje.

2009. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vele vesztettem el, de nem értem miért zavarja. Megtörtént, ezen már változtatni nem tudok. Lassan egy éve járunk, és még mindig ezt hozza fel, és sokszor sírok rajta.
2009. jún. 14. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha önértékelési zavarral küzd, meg nem bírja elviselni hogy másé is voltál akkor hagyd ott a fenébe, jobb úgyse lesz a kapcsolat, ezt még 10 év múlva is az orrod alá fogja vágni mert látja hogy meg tud vele bántani. Valahányszor baja lesz veled ezt fogod elsőként az arcodba kapni. Amúgy meg ha neki se te voltál az első nemtom mi a fenét ugrál. Inkább szeressen ne ökörködjön. Nőjön fel végre.
2009. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neki én voltam az első, de nem értem mért nem tud beletörődni, ez van, nem tudom visszapörgetni az időt.
2009. jún. 14. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam.Lány vagyok és az azóta már férjemnek én voltam az első, viszont ő nekem a 3. férfi volt az életemben.Őt is zavarta eleinte, hogy én már korábban odadatam magam másnak , de nem mondogatta olyan sokszor.Viszont arra felhívnám a figyelmed, hogy így nincs viszonyítási alapja a párodnak és valszeg később meg fog csalni.Onnan tudom, mert én is hasonló gondokkal küszködöm.Eltelt úgy 10 év együtt és a férjem, elkezdett azon töprengeni, hogy ha mégegyszer kezdené nem nősülne meg egyből, meg, hogy a fiunk sosem fog megnősülni, ő legalábbis erre fogja nevelni, hanem inkább élje ki magát és élje az életét kötöttségek nélkül.
2009. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha annyira oda van érted, akkor simán mondd meg Neki, hogy ha mégegyszer szóba hozza ezt a témát, akkor menjen és keressen egy szűz lánykát( majd rájön, hogy 15-ön felül nem talál), mert nem vagy hajlandó állandóan ezt a témát hallgatni. Nem fog keresni nyugi, hiszen szeret Téged, csak legalább észhez tér.
2009. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a kapcsolatotok alatt történt, nem vétettél ellene semmit.
2009. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális, hogy ezen kattog, és bánt vele Téged. Kérdezd meg, miért zavarja ennyire. És azt is kérdezd meg, hogy ha ennyire fontos lett volna neki, hogy szűz lánynal jöjjön össze, akkor miért kezdett el veled járni.
2009. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!