Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy alkessz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy alkesszal? Aki mondjuk péntek szombaton le issza magát de hétköznap is elfordul 1x-2x lerészegedik? DE a többi nap 2-3 sör kell azért.24F

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Jól beszél az utolsó válaszoló!! (is) :-)
2012. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

Én is alkesz vagyok, szívesen segítek leszokni, szeretem a zsenge fiú husikát. Kicsit idősebb vagyok, de ez nem probléma ha mindig be vagy rúgva, az alkohal hatására szépnek és fiatalnak látsz majd.

Írj privit, csók!

52/N

2012. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
"De, ha mégis volna egy jó fej csaj és segítene kilábalni akkor nehezen de le tudnám tenni az italt" na és ezt h gondolod h egy lány beléd szeret mikor javában piálsz ? nem 1 lány kell neked aki segit kilábalni abból amibe belemásztál hanem 1 apai kéz ami lesúlyt ha szükség van rá !sztem okvetlenül menj orvoshoz !
2012. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

csak én vagyok aki szerint ez kamu? egy alkoholista sem bálványozza az alkoholt mint ez a kérdező. szerintem ez azért már túlzás

ui.: alkoholistának lenni meg gusztustalan

2012. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:
Tényleg alkohol problémáim vannak, nehéz el hinni de most is itt van mellettem az ital. Nem bírom ki, ha egy nap iszom. Ez van sajnos. El kéne mennem elvonóra de egyedül ez nem megy. Olvastam sokat már alkoholisták egyedül nem tudnak leszokni a piáról általában kell melléjük egy szerető nő. De így van ki az aki össze jön egy szesz kazánnal!
2012. jún. 13. 12:58
 66/72 anonim ***** válasza:

"tehát még nem vagyok az igazi alkesz aki tisztán issza a fehér bort"


Miért, aki tisztán issza a fehér bort az alkesz? :D

Aki meg a tablettás vöröset kólával, az meg nem? :D

2012. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
finom a tabis bor vörös, kolával
2012. jún. 13. 13:26
 68/72 anonim ***** válasza:
64/67! Én is úgy érzem,hogy kamu,írtam is pár oldallal előbb. :-)
2012. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:
nem kamu
2012. jún. 13. 14:34
 70/72 anonim ***** válasza:
nem.elég nekem apám.
2012. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!