Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden hétvégén péntek szombat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hétvégén péntek szombat barátoméknál alszok, néha ő nálunk. (2-3 hetente 1x) Mostanában azt vettem észre, hogy ez nem tetszik szüleimnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 hónapja járok barátommal. és már elég régóta egymásnál aludhatunk. De mostmár nem tetszik annyira szüleimnek hogy hétvégenként nem alszok itthon. Este 6-7 fele megyek hozzájuk, és délelőtt már 11kor itthon is vagyok. 17 leszek lassan, barátom 19. Szerintetek miért kezdte most őket zavarni ez?
2012. jún. 3. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
"minden hétvégén , 2-3 hetente 1x"
2012. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első :D
2012. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén pénteken és szombaton együtt alszunk. Barátom 2-3 hetente egyszer alszik nálunk, a többi alkalommal én náluk. így érthető?
2012. jún. 3. 20:16
 4/9 A kérdező kommentje:
vmi normális válasz?
2012. jún. 3. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg kérdező, de nem ismerjük a szüleid lelki világát.
2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dugtatok már?
2012. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mondjuk én alapból nem engedném a 16 éves lányomnak hogy máshol aludjon. Miért kell hogy ott aludj mellette? napközben is lehetnétek együtt. A szüleiddel beszéltél már erről? Mit mondtak?
2012. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, lefeküdtünk már. Én szeretek vele aludni, ők is sokszor kérdezik, hogy miért jobb ott aludni, mint itthon, és erre tényleg nem tudok jó választ. Egyszerűen jó vele feküdni, és mellette kelni. :)
2012. jún. 3. 20:56
 9/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Akkor mondd a szüleidnek azt, hogy jól esik vele aludni. Esetleg érd el, hogy egyforma gyakran aludjatok nálatok és náluk.
2012. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!