Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki belebetegede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki belebetegedett a barátnő nélküli életbe?

Figyelt kérdés

belebetegedtél?

hogyan?

mit csinálsz most?

hogy tudtad átvészelni azt az állapotot amikor szakítottál az örökké sóvárgó éneddel és lemondtál mindenről, választva az örök magányt és egyedüllétet?


a korodat is írd oda légyszi.


2012. jún. 8. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Énénénénénén!

Nehezen.

Semmit.

Beledöglök.


20

2012. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Nincsen lehetőségem arra, hogy bnőt szerezzek és ebbe beleőrültem.

Tanulok, gépezek, teszem amit tennem kell.

Nem tudtam még átvészelni. Csak abban reménykedhetem, hogy 1x lesz egy lány aki szeretni fog.


17/F

2012. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is a szó szoros értelmében,de velem is ez van,csak az a különbség,h nekem nem a barátnő hiánya probléma. Megvagyok egyedül is. Hanem,h most találtam egy olyan lányt,akibe bele is szerettem,ő viszont nem úgy érez irántam sajnos.:(((
2012. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TOMAtm ***** válasza:
ha 30 éves korodig kibírod állandó bnő és feleség stb nélkül akkor onnan már sima ügy.elvált nőkből akik csak egy jó szóra(és egy d*gásra) vágynak minden napra jut egy.mivel kb 10 évig nem költötted minden lóvédat egy nőre és a marhaságaira(cipőkollekció,táskarepertoár) egy halom lóvéd gyült hogy legyen jó kocsid,egy 650es yamahád-hondád-suzukid lehetőleg gyorsasági sport kivitel.ezzel a 16-21 éves korosztályt is akár mikor ágybaviszed.szóval 30 felett áldás ha egyedül voltál :)
2012. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:)
2012. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
TOMAtm! Te nagyon félreértetted a kérdést! Aki lúzer 30 éves koráig, annak 30 évesen sem fog megadatni mindez! Ugyanis semmi tapasztalata, múltja nem lesz ahhoz, hogy kiélvezze az életet! Ezt időben kell elkezdeni. De ő belebetegedni akar!
2012. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TOMAtm ***** válasza:
én nem irtam hogy legyen lúzer.csak azt h ne tartson állandó barátnőt -feleséget -élettársat.alkalmi kapcsolatok és hosszabb rövidebb ideig tartó párkapcsolatok.
2012. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kb. már beledöglöttem :D 21 éves vagyok, nem jó pasi, leszar mindenki.

Elég unalmasan telnek a napjaim, sokat döglök az ágyon, kockulgatok pár videojátékkal, néha gyakori-n és facebook-on kockulok mint pl. most is. De nem sok minden történik.

2012. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mohaember!

2012. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pár hete még sírtam is este, hogy nincs senki, ma meg már nem is érdekel. Egyszerűen reálisan kezdtem nézni az életemet és rájöttem, hogy manapság már nincsenek olyan lányok, akikért érdemes lenne sírni, meghalni, bármit is megtenni.


Romlott ez a mai társadalom! lányok, fiúk egyaránt romlottak!


Inkább a pénzkeresésre hajtok most és ha lesz pénzem, akkor lesz nőm is majd! :)


22f

2012. jún. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!