Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a téma?

Figyelt kérdés

Van egy lányaki tetszik, és hétfőn elszeretném hívni fagyizni...mi legyen a téma út közben?

ő 6.os, én 5.es vagyok...fontos! Segítsetek! És ha megyünk visszafele akk elmondjam h tetszik ő nekem?


2012. jún. 8. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszéljetek rólam!
2012. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ezt erőltetni, persze menjetek el fagyizni meg minden, de még nem kéne elsietni a dolgokat.
2012. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell így megtervezni, legyél laza ne tervezz be ilyeneket, hogy a, téma b, téma c, téma. Amikor pedig elköszönsz mond neki, hogy örültél, hogy vele lehettél, meg, hogy reméled majd több is kialakulhat köztetek, mint barátság. Vagy csak puszild meg azt jóvan.
2012. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:D:D:D:

Aranyos. :)))

Akármiről beszélhetsz vele, de mondd neki, hogy: Figyelj, te teszel nekem. Majd beugrik neki...még amúgy is fiatal vagy, tanulj és ráérsz még a csajozással.

2012. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ne mond el, hogy tetszik neked, ne tervezd el előre miről fogsz beszélni, az jön magátől, csak ne gondolj arra, hogy na most mit mondjak, mért mikor mással beszélsz előre eltervezed? Ha meg nem jut eszedbe semmi inkább halgass ne beszélj hülyeségeket.

A legjobb kérdés a válasz.

2012. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te vagy a Pingú?

Hát ilyen alapdolgok..Mit szeret csinálni a szabadidejében,hobbik,mi a kedvenc együttese/könyve..

2012. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi legyen a téma az akkor kell jöjjön szívből (már ha lehet ekkora korban ilyesmiről beszélni) és csak mikor haza kisérted és jön a búcsú pillanata akkor mond el hogy tetszik neked
2012. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy a g**ibe pusziljam meg?(bocs a kifejezésért..)Úgy ellök...(szerintem)és akk cseszhetem az egész napot.. =/
2012. jún. 8. 21:12
 9/11 A kérdező kommentje:

6.

Jaja..én vagyok..

2012. jún. 8. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Arcrapuszi... Nem kell egyből szájra menni.. Ha azt nem hagyja, akkor gáz a csaj :D (ha te is bejössz neki)..

Azt meg nem muszáj külön kijelentgetni, hogy tetszik neked, nyilván le fogja szűrni, ha elhívod fagyizni.

2012. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!