Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek ha mással flörtöl a párotok?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom egy másik lánnyal flörtöl. Az a tipikus plázacica az a csaj. Persze szerinte csak dumálnak meg jól elvannak, de már becézgeti a csajt... Meg amúgy alapból is minden lánnyal olyan kedves tud lenni, teszi nekik a szépet. Most komolyan mit kellene tennem? Nem akarok féltékenykedni, de én ezt nem tudom elviselni. Ez elég indok szakításhoz? Vagy várjam meg, hogy később esetleg meg is csal (vagy már meg is tette)? Vagy flörtöljek én is másokkal? Másfél éves kapcsolat, 24/F, 21/L

2012. jún. 9. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Ezen fenn akadni, mondd meg neki, hogy ez téged zavar.

Ha nem tesz ellene, akkor b*kaphatja.


Nehogy már kellemetlenül érezd magad egy párkapcsolatban.

2012. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Szia


Szerintem te is flörtölj srácokkal. Így ,ha szakításra kerűl a sor nem fog annyira fájni a dolog mert kapcsolatból kapcsolatba léphetsz. Így talán észreveszi mekkora gyökér volt. Természetesen mesélj neki ,hogy milyen jófej a srác stb.. Talán észbekap;)

2012. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oviban volt szokás, hogyha ő azt csinálja akkor én is.

Akkor már nem vonhatod kérdőre, ha te is elkezded csinálni.

2012. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem te is flörtölj srácokkal. Így ,ha szakításra kerűl a sor nem fog annyira fájni a dolog mert kapcsolatból kapcsolatba léphetsz. Így talán észreveszi mekkora gyökér volt. Természetesen mesélj neki ,hogy milyen jófej a srác stb.. Talán észbekap;)"


Tipikus női válasz... Így tökéletesen elérhető, hogy pár éven(?) belül semmi se legyen köztetek.

2012. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát ha flörtölnék is másokkal az csak azért lenne, hogy ő esetleg észbe kapjon, mert egyébként ha szakítanánk, nem akarnék rögtön másik kapcsolatot. Egyébként jól megvagyunk minden téren, csak ez idegesít... Mindegy, megpróbálom megbeszélni vele majd. Nem akarok szakítani vele, de ezt sem akarom így tovább.
2012. jún. 9. 10:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nem neked flörtöl? A kapcsoaltok 90%-ban 1 év után abbamarad a flört, a meghódítás, az intimitás meg kimerül abban,hogy dugnak. Ezért vanank ilyen ramatyul az emberek párkapcsoalt-ügyileg.
2012. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ebben van valami :D Na jó azért az intimitás nálunk nem merül ki ennyiben. De hogyan vegyem rá, hogy akarjon meghódítani? Mert ugye a hosszú kapcsolatban a férfiak hozzászoknak, hogy megkapják a szexet a barátnőjüktől. Ha meg visszautasítom ha kezdeményez akkor, azt fogja hinni, hogy valami bajom van vele. Hogy viselkedjek akkor másképp?
2012. jún. 9. 10:49
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem biztos, hogy észreveszi, hogy flörtöl. Ilyen emberek vannak. Rám is szóltak már, de ettől még soha nem csalnám meg a barátnőmet.


"Ez elég indok szakításhoz?" - ha szakítani akarsz, az maga az indok. Nem kell már? Nem akarsz vele lenni? szakíts, ne agonizálj.


Felnőttéknél úgy szokás, hogy ha valami nem jó, azt megbeszéljük.

figyelj:

-Életem, az a helyzet, hogy úgy látom, mintha más nőkkel flörtölnél. Lehet nincsen igazam, és én látom rosszul, de sajnos nagyon rosszul esik. Kérlek kicsit figyelj oda jobban, jó? Szeretlek. /csók/


Nem támad, nem megtorol ("akkor nem szexelek vele"), szeretettel kér.


24F

2012. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyszer már próbáltam ezt, finoman céloztam rá, de szinte kinevetett, meg azt mondta, hogy csak "jól elvannak", de semmi olyasmit nem mondott, hogy nyugodjak meg, mert nem érdekli őt egyáltalán vagy ilyesmi. Ezért írtam fent, hogy szerinte csak dumálnak meg jól elvannak. De szerintem az amikor már elkezdi becézgetni, meg elég sokat hülyülnek, heccelik egymást meg ilyesmi, az már több ennél.

Pont ezért nem tudom mit tegyek, mert ez amit leírtál, nem használt, veszekedni, hisztizni meg nem akarok, és nem is hiszem, hogy az többet használna.

Jó, a szakítás hülye ötlet volt, nem is gondoltam komolyan, csak annyira rosszul érzem magam.

2012. jún. 9. 12:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy rosszul érzed magad. Ha így tud valaki flörtölni akkor van is közöttük valami szikra. Szerintem a megfelelő alkalommal ez a szikra tűz is lehet! Én biztosan ultimátumot adnék, mert ez nem állapot így.
2012. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!