Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokkal chatel, flörtöl!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal chatel, flörtöl! Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és ő folyamatosan más fiúkkal chatel, flörtölget. Van két srác, az egyik pesti, a másik kaposvári, akivel találkozott is volna úgymond barátilag, amibe persze én nem mentem bele. Ő azt mondja nekem, hogy túlzottan féltékeny vagyok, szerintetek igaza van?
2012. jún. 6. 23:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza, mond meg neki ha másokkal akar találkozni és flörtölgetni akkor rád ne számitson
2012. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
van aki jobban szereti a fiú társaságot mint a nőit. Ha féltékeny vagy menj vele! 23F
2012. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 cashy1987 ***** válasza:
Én biztos nem engedném meg ha már flörtöl annak nem lehet jó vége én i sszoktam de nem megyek el hozzá
2012. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Egyébként én meg a női társaságot szeretem! :P kövezzetek meg! 23f
2012. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az még hozzátartozik, hogy ennek a két fiúnak nincs barátnője és udvarolgatnak is barátnőmnek. De persze a csajom, csak barátilag akar találkozni... Már elég régóta ezen vitázunk, mert én ezt a dolgot teljesen máshogy látom, mint ő. Persze, most letörölte Őket, miután vitatkoztunk.
2012. jún. 6. 23:53
 6/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Így nem, úgy már normális lehet, hogy tényleg csak barátilag beszélgetnek.
2012. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
ha haverkodnának az nem baj, de udvarolni...pf
2012. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
De most abba gondolj bele, h ha félre is lép legalább megtudod most milyen. Jobb mintha később derülne ki. A kapcsolatban fontos a hűség. Az maga lenne a bizonyítási lehetőség. 23F
2012. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja, feltéve ha megtudnám, hogy félrelép:D Jó tegyük fel, hogy megbízok benne, az oké is, de egyértelmű, hogy mindkét fiú akarna valamit. Tehát barátnőm részéről oké, hogy baráti, de ha a másik többet akar az már gáz szerintem. De mondom neki szerintem, hogy hajrá...
2012. jún. 7. 00:02
 10/25 anonim ***** válasza:
Bizalom és hűség. Ha félrelép azzal nyersz, h nem később derül ki milyen. A döntés az övé! Ahogy te is félreléphetnél ha akarnál. 23f
2012. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!