Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Miért beszélgettek más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Miért beszélgettek más lánnyal/lányokkal, amikor van barátnőtök?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetre gondolok, h szereted a barátnőd, ő is téged, minden ok, de azért beszélgettek nem csak baráti dolgokról... érdekelne, nem történt most ilyen dolog, csak kíváncsi vagyok tényleg.
2012. jún. 9. 17:49
 1/10 Traune ***** válasza:
87%
válaszolok neked ha te is nekem hogy ti miért beszéltek más fiúkkal. (szituáció azonos)
2012. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van barátnöje, attól még nem szünik meg létezni a kapcsolaton kivüli világban. Ott beszélgetnek másokkal is, férfiakkal meg nökkel is. Ennek semmi köze az együttjáráshoz.
2012. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

néha jól esik hallani, hogy tetszem más fiúknak is. mondjuk én azért nagyon durva flörtölésbe sosem mentem bele, amikor volt barátom. csak kicsit és csak néha

19L

2012. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Mi soha nem beszélünk más emberekkel. Tudod, mi férfiak, nem emberek vagyunk :)

Nem vagyunk társasági lények, nem fáj ha egy nő a földbe tipor, érzéseink sincsenek.

Sőt! Ha elmész a www.miértteszekfelilyengyökérkérdést.hu-ra, akkor tudsz előrenedelni 6 kockás hasú, full HD, klímás pasikat is ;)

2012. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert az illető nőnemű lényt korábban is ismerte, neadjisten bizalmas a viszonyuk? Ha egy pasi beszélget egy nővel akkor az megcsalás?

Hány évesek tesznek fel ilyen kérdéseket?

2012. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nő vagyok, de engem rohadtul idegesítene, ha más férfival nem beszélgethetnék, csak a párommal.. visszataszító, idegesítő néha a léte.

El kellene menned pszichiáterhez...

2012. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha azt a "nőnemű lényt" korábban nem ismerte, csak pl. munka közben "összemelegedtek"?
2012. jún. 9. 18:54
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os, a párod léte idegesítő, visszataszító?!
2012. jún. 9. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a munkahelyünkön napi 8 órát töltünk el a munkatársainkkal. Mivel nem robotok vagyunk, beszélgetünk egymással munka közben. Mesélünk a családunkról, a nyaralásról. Még mindig nem értem, mi ezzel a baj. Így néz ki egy normális munkakapcsolat.
2012. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, de én arra gondolok, hogy munka közben chatelnek a mi magánéletünkről (értsd szex). mert volt ilyen...
2012. jún. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!