Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Bővebben lent

Figyelt kérdés
van 2 pasi akiket nagyon szeretek meg minden én 24/L az egyik mondjuk A ő velem egy idős a másik legyen B ő meg 28.Na az a problémám hogy mindkettővel lefeküdtem már, az A val olyan gond van hogy 1 perc alatt elmegy és utána már nem tudja vagy nem akarja továbbcsinálni....a B-vel meg nagyon sokáig meg ha el is megy még utána is bírja de neki meg nem akkora a farka mint az A-é hanem kisebb... és most nem tom melyiket válasszam lécc segítsetek a válaszokat előre is kösz...
2009. júl. 3. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Válaszd a C lehetőséget. Írj nekem mailt.
2009. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

mért írjak???

am nincs C csak ők ketten vannak....

2009. júl. 3. 10:01
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
má kritérium nincs, csak hogy mekkora a farka? Semmi arról hogy kedves, rendes, törődő, intelligens, stb...? Kemény, még a 24es korosztályban is vannak ostobenkó k*rvák. Gratulálok.
2009. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Te biztos hogy 24 éves vagy, nem inkább 14?
2009. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
biztos 24 vagyok és az elötted válaszolónak meg nincs mert szinte teljesen egyformák ugyan olyan rendesek megértők odafigyelők megstb a testalkatuk nem egyforma de az engem nem nagyon zavar....
2009. júl. 3. 10:07
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Előfordulhat, hogy annyi. Ismertem egy csajt, kb hasonló neuronszázalékkal rendelkezett mint a kérdező. Léteznek ilyen buta emberek, csak nem minden bokorban fellelhetőek.
2009. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Vegyél egy neked megfelelő méretű vibrátort és vonulj el egy lakatlan szigetre!

Egyrészt a kérdésedből látszik, hogy emberi kapcsolatokra nincs szükséged, csak egy punc.ifeszítő nagy f.aszra, másrészt így még az esélye se lenne meg annak, hogy valami vibrátorpótléktól teherbe ess és tovább add a génjeidet!

2009. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"biztos 24 vagyok és az elötted válaszolónak meg nincs mert szinte teljesen egyformák"


Két ember akkor tud ennyire egyforma lenni, ha egy kellően egyszerű lélek szemléli őket. Sajnos tényleg nem lehetsz túl okos, de hát az ész nem minden.


Érdekes a kérdés. Azt mondanám, hogy rövid távon a hosszabb ideig bíró, hosszú távon a nagyobb farkú jobb. Miért? Mert a farokméret nem fejleszthető, a gyors elmenés viszont korrigálható gyakorlással.

2009. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hu de nagy bajod van.

Kérdmeg őket hogy vágjanak partyba egyszerre ketten.

Ésha töltelák leszel egy f@sz szendvicsbe akkor majd eldöntöd hogy melyik a jobb.

2009. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elöző mindent elmondott és még hasznos választ is adott erre a kellően bonyolult és fontos kérdésre, oda a pont...:D

Egyébként én is 24 éves lány vagyok. Nekem is volt olyan, hogy két fiú között kellett döntenem, de én vhogy más szempontokat vettem figyelembe.

(az mondjuk más kérdés, hogy amíg nem választotta, addig egyikkel sem feküdtem le.)

2009. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!