Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti ugye nem maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ugye nem maradnátok egy olyan pasi mellett, aki állandóan a külsőtöket kritizálja? Vagy a szerelem ennyire elnéző az ilyen bunkókkal szemben?

Figyelt kérdés
Leírom részletesen a történetet: a barátnőm kezét-lábát töri, hogy megfeleljen a barátjának külsőleg és belsőleg is, de a barátja állandóan azzal fenyegeti, hogy, ha nem változtat a külsején, elhagyja. Pedig a lány már akkor is úgy nézett ki, mint amikor megismerkedtek. Alapvető külső adottságain pedig már nem igazán tud változtatni (pl. magasság, alkat stb.). Ha a pasinak nem tetszik a barátnőm külseje, mi a fenének jött vele össze? Mondtam már a barátnőmnek többször is, hogy, ha a pasi igazán szeretné őt, nem kötekedne a külsejével. De a barátnőm hajthatatlan. Azt mondja, szereti és nem akarja elhagyni... De amiket elmondott nekem, azok alapján azt látom, hogy a barátja már nem annyira szereti őt, mint, ahogy egy normális kapcsolatban kellene a másikat. Rossz végig nézni, hogy a barátnőm szenved, már le van taposva porig az önbizalma én pedig nem tehetek semmit, mert nem az én dolgom. De mégis bánt a dolog. Már nem tudom, mit tehetnék...
2012. jún. 9. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen idióta csajok,méghozzá elég szépszámmal...
2012. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Sajnos én is jártam így, egy bizonyos idő után meguntam és dobtam a pasit.. nekem is porig alázta az önbizalmam.. L/20
2012. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem is szeretné, ilyenkor az is benne van az emberben, hogy ne így legyen vége. Nehogy már ő dobjon ki, vagy meneküljek, mielőtt bebizonyíthatnám, hogy nem ezt érdemlem. Ne megalázva távozzak.
2012. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hülye a barátnőd.

Ha pl. vki megismerkedéskor 60 kg, aztán felmegy 70-80-100 kg-ra, akkor megértem, ha a párja kicsit noszogatja, hogy kezdjen magával vmit.

De így egyáltalán nem érthető a dolog.

És nem, én nem maradnék ilyen ember mellett, az biztos.

2012. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a barátnőd is lehetne kicsit okosabb...


gimiben egyik barátnőm sírt minden héten, h a pasija ezt, meg azt mondta (nem tetszik neki a cipője, lehetne más fazonú a haja, kicsit fogyhatna...) Nem normálisak az ilyen pasik... mindenképpen otthagynám. nem tetszem neki? akkor fel is út...

2012. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, és a legtöbb ilyen pasi semmivel sem jobb a többi társuknál vagy éppen a barátnőjüknél csak van, akin le tudja vezetni az önbizalom hiányát. Meg olyat is szoktam hallani (ezt most nem a barátnőmtől), hogy egyes pasik még szégyellik is a barátnőjüket a haverjuk előtt, m. nem mernek vele villogni. Milyen taplók ezek már? Fújj...
2012. jún. 9. 20:42
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Na azért ne essünk át a ló másik oldalára!

Nehogymár a pasik miatt legyen mindig minden bonyodalom!

Ha a párom kezdene "sertés" lenni,nyílván Én is szóvátenném,akár naponta is ha kell.

De kényelmesebb megsértődni,mint futni vagy kerékpározni..

2012. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazad van Zilkutya. Én egyáltalán nem szeretnék itt általánosítani és bárkit is megsérteni, csak észrevettem egyes "hímpéldányon" ilyen viselkedési formákat. Valószínűleg először én is megsértődnék, ha azt mondaná a párom, hogy fogyjak le, de, ha én is úgy látom, hogy nem nézek ki jól a tükörben és tetszeni akarok neki, akkor elmegyek sportolni és kevesebbet eszem. Nyilván.


De, ha valaki ezzel zsarolja a párját és emiatt vannak az állandó veszekedések, akkor tuti, hogy más is áll a háttérben és nemcsak a fogyókúra.

2012. jún. 9. 20:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt viszont /ép ésszel belegondolva/csak az olyan lány tűri huzamosabb ideig,aki anyagilag ki van szolgáltatva a srácnak.
2012. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként rengeteg pasiról is hallottam már, hogy a barátnőjük úgy kihasználják, ahogy csak tudják. A barátnőjük (akik igazából nem is szeretik a pasijukat) az utolsó forintig lehúzzák őket, szegény bolond, szerelmes fiúk pedig ezek után még pénzelik őket. Sajnálom az ilyen embereket, de, ha maguktól nem jönnek rá, hogy ők jobbat érdemelnek, akkor nem lehet rájuk külső erővel sem hatni. Ugyanez a helyzet sajnos a barátnőmnél is.
2012. jún. 9. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!