Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti ugye nem maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ugye nem maradnátok egy olyan pasi mellett, aki állandóan a külsőtöket kritizálja? Vagy a szerelem ennyire elnéző az ilyen bunkókkal szemben?

Figyelt kérdés
Leírom részletesen a történetet: a barátnőm kezét-lábát töri, hogy megfeleljen a barátjának külsőleg és belsőleg is, de a barátja állandóan azzal fenyegeti, hogy, ha nem változtat a külsején, elhagyja. Pedig a lány már akkor is úgy nézett ki, mint amikor megismerkedtek. Alapvető külső adottságain pedig már nem igazán tud változtatni (pl. magasság, alkat stb.). Ha a pasinak nem tetszik a barátnőm külseje, mi a fenének jött vele össze? Mondtam már a barátnőmnek többször is, hogy, ha a pasi igazán szeretné őt, nem kötekedne a külsejével. De a barátnőm hajthatatlan. Azt mondja, szereti és nem akarja elhagyni... De amiket elmondott nekem, azok alapján azt látom, hogy a barátja már nem annyira szereti őt, mint, ahogy egy normális kapcsolatban kellene a másikat. Rossz végig nézni, hogy a barátnőm szenved, már le van taposva porig az önbizalma én pedig nem tehetek semmit, mert nem az én dolgom. De mégis bánt a dolog. Már nem tudom, mit tehetnék...
2012. jún. 9. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd..elég értelmesnek tűnsz..szerintem ha te /mint barátnője/nemtudod jobb belátásra bírni a saját szavaiddal,akkor senki.Akkor már tényleg nem tehetsz semmit,előbb utóbb úgyis ott fogja hagyni,csak lelkileg már sokkal lestrapáltabban.
2012. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen...ez így van.
2012. jún. 9. 21:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad együtt maradni olyannal, aki kritizálgat. Én nem tenném, és nem is tettem, aki ilyen volt, dobtam. Ha szereti, csak maradjon vele, előbb-utóbb úgyis vége lesz, rájuk kell hagyni. Ne tegyél semmit. Lehet, hogy ebből szép lassan kibontakozó, k**** nagy balhé lesz, úgyhogy inkább maradj ki belőle.
2012. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 theblondie válasza:
Régi a kérdés... Nekem a volt barátom szólt be állandóan... K*rvás a kabátom ( pufidzseki volt amit kb mindenki hord) Minek veszek napszemüveget. Miért ilyen a hajam. Miért nem olyan. Hála a jó égnek már nem vagyunk együtt, és a mostani barátommal minden tökéletes. Úgy vagyok neki jó, ahogy megismerkedtünk :)
2013. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem aki szereti a másikat az elfogadja és szereti úgy ahogy van. Amin nem lehet változtatni most gondolok arra, hogy magasság, alkat stb. azt semmiképp ne feszegessük. Igazából ezek a dolgok komoly lelki sérülést okozhatnak a kritizált félnek. Ebből nagyon hamar kialakulhat önbizalomhiány, önértékelési zavarok és ezek bizony elvezethetnek a depresszióig.
2014. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!