Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat várok el a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok el a páromtól?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. De munka miatt még nem lakunk egy városban, 30 km-re vagyunk egymástól. Ennek ellenére igyekszünk minél többet találkozni, legalábbis én igyekszem. Ugyanis ha megegyezünk egy időpontban, vagy egy programban, és a másiknak közbe jön valami, akkor szerintem az lenne a természetes, hogy felhívom a másikat, üzenek neki, hogy ne várjon hiába. De ezt nem tudom vele megértetni. És ha emlékeztetem arra, hogy ezt talán így kellene, vagy hogy megint hiába vártam egész hétvégén, mert nem jött, és még üzenni sem volt képes. Vagy esetleg arra rá merek kérdezni, hogy akkor mégis mikor fogunk találkozni? Akkor csak annyi választ kapok, hogy ne cirkuszoljak folyton, mert azt ő nem tűri el senkitől sem. Neki nincs arra szüksége, hogy én cirkuszoljak vele. Hétfőn üzentem neki, mert szabadnapos volt, hogy átjön-e, felelet, majd délután átjön. Nem jött se hétfőn, sem kedden. Üzenet, telefon semmi.

Kérdésem az, hogy ezt tényleg nem lehet megérteni? Ti is úgy gondoljátok, hogy én cirkuszolok? Azt azért elmondanám, hogy mindig próbálok vele nyugodtan beszélni, de az igaz, hogy néha elszakad a cérna nálam is. Én is csak ember vagyok. 33/N, 39/F



2012. máj. 16. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy nem érdekled különösebben.
2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha bármi probléma felmerül, és neki nem tetszik, hogy szóváteszed, akkor azzal piszít le, hogy ne cirkuszolj? Biztos kell neked egy ilyen pasi?
2012. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2012. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg el kell rajta gondolkoznod, hogy érdemes-e rá időt pazarolnod. Aki ennyire semmibe vesz, azzal nem nagyon van közös jövőtök.
2012. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális így. Ne keresd őt egy pár napig. Ha érdekled akkor keresni fog, ha pedig nem akkor szerintem nem érdemes több időt rá pazarolni... :(
2012. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, én már akkor is telefonálok, ha valahonnan 10 percet kések. Tudom, milyenek az ismerőseim, egyből mindenki e legrosszabbra gondol. Az ember igazán megérdemelne ennyit.

Talán fáj neki fölemelni a telefont?

2012. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapdolog, hogy szólok a páromnak, ha valami miatt nem tudok elmenni hozzá. Ha nem is telefonon, de írok neki neten, hogy ugrott a hétvége.


Sajna, én is úgy látom, hogy nem érdekled...:S

2012. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hű... Még Te mentegetőzöl, hogy Te is csak ember vagy és néha elszakad a cérna?? Vedd észre, hogy a párod tesz az érzésedire, nem figyel Rád, önző, nem töri össze magát, hogy Veled legyen és mindezt valószínűleg azért, mert nem szeret, nem vagy elég fontos számára. Ne hagyd magad alázni, bábunak nézni, ne alkudj meg egy ilyen emberrel és ilyen kapcsolattal! Méghogy sokat vársz-e el... Küldeném el melegebb éghajlatra, de iziben.
2012. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embertől túl sokra ne számíts. Nagyon sokat elárul róla, hogy nem képes szólni, ha épp nem ér rá és várat feleslegesen. Ebből is látszik, hogy nem vagy neki fontos. Vesd fel, hogy új alapokra kéne helyezni a kapcsolatot, lazábbra, kötetlenebbre venni, mert ez így neked sem jó, élje mindenki a saját életét. Az, hogy 2 napig nem jelentkezik, miközben megígérte, hogy menni fog, annyira egyértelmű jelzés részéről. Én a helyedben már az első pár alkalommal úgy kiosztottam volna, hogy nem áll meg a lábán, ha így átver, ne nézzen már ennyire semminek. Nem lehet, hogy csak a szeretőjének tekint?
2012. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem, amikor leírtad a korotokat. Azt hittem ilyet csak egy kamasz fiú csinál, nem egy idestova középkorú férfi..... :(

Ha komolyan érdekelnéd, akkor nem viselkedne így. Én nem erőltetném a kapcsolatot. Ugyan nem szeretek rögtön ilyet javasolni, de ha az egyik fél ennyire semmibe veszi a másikat és ha az egyik kinyitja a száját, mert valami nem oké, akkor azzal van leállítva, hogy ne cirkuszoljon, akkor ott nem stimmel valami abban a kapcsolatban.

2012. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!