Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan rázhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan rázhatnám le, ha nem tágít?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 2 hónapja szakítottam. Régóta úgy éreztem, hogy nem az, akibe beleszerettem és nem bírom tovább elnézni ezt a viselkedését. Ezt félreérthetetlenül a tudomására hoztam többször is, de azóta is zaklat (hol ajándékkal próbálkozik és kedves, hol szid, mint a bokrot). Igazán szerettem és rettenetesen fájt a szakítás, de így én sem tudok továbblépni.

21/L


2012. jún. 10. 02:58
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha te még mindig szereted akkor vedd tudamásul vele hogy csak akkor újra ha megpróbál újra az lenni aki volt . Ha szeret , megteszi . Am hány évesek vagytok d
2012. jún. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha csak lerázni akarod akkor keress más pasit és minden áron tudja hogy már öt szereted :)
2012. jún. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek rám is érvényesek. Énis néha kiborulok és úgyérzem muszáj vele beszélnem és néha elborul az agyam. Érdekes, ő is 21 éves és 2 hónapja szakítottunk.
2012. jún. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert nem tudja feldolgozni, hogy lapátra tetted.


Sok jóval nem kecsegtethetlek.

2012. jún. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a tudtára adni, hogy szánalmas amit csinál és próbáljon meg felnőtt férfiként viselkedni. Talán ettől magába száll.
2012. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy sürgősen fejezze be a zaklatást, különben feljelented. Ha nem fejezi be, jelentsd fel.
2012. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezerszer leültettem már beszélni, de legtöbbször játszotta a hülyét, hogy ő nem érzi, hogy változott volna bármi is (félrebarátkozott, még ha tudtommal nem is annyira komolyan, de eddig hű volt hozzám, emellett rengeteget veszekedtünk és mindig én voltam bűnösnek titulálva). Amikor meg már látta, hogy lassan elszakad a cérna, akkor pár napig tudott viselkedni, aztán vissza az egész.

21 éves vagyok, ő 1,5 évvel idősebb.

Új udvarlóm van, tud is róla, majdnem verekedésig fajult. A volt barátom még az édesanyját is elküldte hozzám, hogy győzzön meg, béküljek ki vele, aztán látta, hogy hajthatatlan vagyok, így gorombán minden szart a fejemhez vágott és így váltunk el. Azóta többször megkeresett, hogy hagyjam békén a fiát ("már örült, hogy szakítottunk"), ne zaklassam... nem én zaklatom :/

2012. jún. 10. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez elmebeteg. Egy pillanatig azt hittem hogy olyan mint én, de EZ ELMEBETEG!
2012. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt a srácot nagyon megviselte:S hát igen, vigyétel el pszichológushoz, neki is jobb, majd minden kapcsolatot szakítsatok meg örökre. Ez csak egy ötlet. Én is fiú vagyok nehezen viselem az ilyet(mondjuk nélam voltak normális segítők) átérzem amit ő csinál és nem elmebeteg csak szerelmes de ez tényleg nem normális kapcsolat így ne jöjjetek össze újra(gondolom nem is tervezted). Neki is jobb lesz és örülni fog te is meg ő is egy idő után szerintem.:)
2012. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsánat kicsit elsiettem előző voltam de érthető remélem:D
2012. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!