Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Mindketten házasok vagyunk.

Figyelt kérdés
Kb: 2 hónapja tart a dolog,egy képzésen találkoztunk majd e-mailezni kezdtünk. Egy hónap levelezés után találkoztunk, majd újabb egy hónap és le is feküdtünk, ami életem legjobb szeretkezés volt és elmondása alapján neki is. Azóta is folyamatosan levelezünk és találkoztunk is de nem volt szex, mert csak "véletlenül" futottunk össze, mivel 120 km a távolság közöttünk. Ettől függetlenül tervezzük a következő alkalmat és naponta levelezünk.Megegyeztünk, hogy a gyerekeink miatt nem válunk, de a párkapcsolatunk rendbehozására sem látunk sok esélyt a számtalan próbálkozás ellenére. Úgy tudunk beszélgetni és olyan témákról, mintha 1000 éve ismernénk egymást. De lelkileg meddig bírhatjuk?

2012. jún. 10. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan így érez a pali is:)
2012. jún. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irmuska te vagy az?szerintem hagyd azta kanit a pi*sába csládod van ember vagy neked jobban kel a fa*z mint a családod?
2012. jún. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az első oylan gondolatomnál véreznék el, amit a házasságomban, ill. bármilyen emberi kapcsolatomban nem mondhatok ki. Ti mindketten hosszú ideje éltek az elvileg legintimebb kapcsolatotokban kimondatlan gondolatokkal érzésekkel, nekem már ez nem fér a fejembe, hogy ezt hogy bírjátok lélekkel egy percig is, nemhogy évekig. Egy perc alatt meghalnék, ha egy levegőt kéne szívnom nemkívánatos személlyel, és Ti tűrtök, ki érti miért, ráadásul a gyerekeiteket is arra nevelitek, hogy tűrjenek rossz emberi kapcsolatokat...
2012. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "Mi lesz ebből?"-kérdésre pedig: képmutató, lelkibeteg gyerekek lesznek ebből.
2012. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem okos dolog a gyerekek miatt nem elválni, ha nagyon nem jó apu meg anyu kapcsolata az valahogy úgy is kihat rájuk, tudat alatt is akár. Ha tényleg nem látsz esélyt a házasság rendbehozására, akkor sürgősen kezd el szervezni a válást, magad és a gyerekeid miatt ne a pasiért elsősorban.


Nem tudom a gyerekeid hány évesek most, az én szüleim kiskorom óta külön éltek nekem ez természetes volt, semmi problémám nem volt belőle. Ellenben számtalan osztálytársamnak húzták ezt a szülei a gyerekek kamaszkoráig, na őket kivétel nélkül megviselte a dolog. Ne félj felrúgni a "kényelmes" házasságot, mert tényleg a gyerekek szenvednek a legjobban benne.

2012. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen szerelmi sokszögből mindig a nő húzza a rövidebbet. Neked kell döntened a gyerekek a férjed és a szeretőd között. Hát persze, hogy veled volt élete legjobb szeretkezése, és ezt te el is hiszed? Szerinted hány nőnek mondta már ezt? A szeretődnek marha kényelmes a dolog, nincs válás csak szeretkezés, beszélgettek, leveleztek, találkoztok, dugtok egyet és szépen hazamegy anyucihoz. Szerinted a szeretőd ugyanúgy gondolkodik mint te? Képes lenne váltani csak azért, mert veled olyan jó a szex? Egyszer kérdezd már meg tőle, hogy mire lenne képes érted? Szerintem akkor látnád őt utoljára.
2012. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy ennyire rászedtek?
2012. jún. 10. 12:48
 8/8 Csegi89 ***** válasza:
Én ezt a gyerekeink miatt nem válunk el dolgot nem értem. Ők gyerekek nem pedig hülyék. Azt érezni ám ha egy házasságban nincs rendben valami és nem valami jó egy elcseszett házasságban felnőni, nekem elhiheted, én is ilyenben nőttem fel. Hosszútávon ártotok vele a gyerekeknek. Azt pedig ennyiből nehéz megmondani, hogy a figura csak rászedett e vagy nem, de szerintem ha csak egy szerető kellene neki nem 120 km-ről tartana egyet, hanem közelebbre tenné, hogy kéznél legyen.
2012. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!