Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne veszítsem el a szeretőmet? Belémszeretett, és ezért el akar hagyni! Én 33N, ő 34F, mindketten házasok. Eddig jól működött minden!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lesz ribancozás bőven, nem érdekel! Aki ribancozni akar, az amúgy írja már le a válasza mellé, hogy hány éve él párkapcsolatban és milyen a szexuális élete! Mert egy-két éves kapcsolat után, vagy hosszú, de normális kapcsolatban élők nem fogják tudni megérteni úgysem! Tizenéve vagyok a férjemmel és évek óta nincs szex, válni nem tudok! Ő is hasonló cipőben!

Na, jöhet a ribancozás, de remélem, lesznek normális válaszok is!


2012. febr. 14. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:

te tetted fel tegnap is ezt a női férfi barátság kérdést??

te is ő is házas...te merészebb vagy ő meg nem..

2012. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az miért van, hogy egy pár 33-34 évesen már nem szexel? úristen :O Nem értem hogy miért nem tudsz válni, úgy lenne a legtisztességesebb...nem ribancozlak le! :) csak légyszi fejtsd ki egy kicsit jobban
2012. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi egyértelműen nem barátok vagyunk! ;)
2012. febr. 14. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
de hasonló!!! :)
2012. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Picit talán hasonló. De mi a megoldás? Mert annál a kérdésnél sem találtam!
2012. febr. 14. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a legtisztább, hogy elhagy. Ha már vannak érzelmek az ő részéről, az bonyolítja a dolgokat (legalábbis az ő házasságát) Szerintem pihentesd ezt a dolgot és mondd meg neki, hogy ha átgondolta, vagy tisztázta magában a dolgokat, akkor jelentkezzen újra.

Nem fogok ribancozni :) 28n házas 7éve párkapcsolatban, van szex rendesen:) De környezetemben kerültek már hasonló helyzetbe. Sajnálom, az ilyen párokat :(

2012. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 menta34 ***** válasza:
Másik verzió, hogy te szerettél belé és ezért ilyen szöveggel menekül :)
2012. febr. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gondolom vagy közös gyereketek vagy közös vagyonotok van...


A szeretőd azért hagy el, mert többet akar és te nem? Vagy csak megijedt hova vezetett a dolog?

Szerintem nem gáz, ha a szeretők szeretik is egymást, a baj akkor van, ha az egyiklépni akar a másik meg nem. Ez a probléma?

2012. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!