Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem akaszt ki? Mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Barátnőm szomszédjába lakik egy férfi, aki a család jó barátja. És gyakran összeülnek. A férfinak van egy fia, aki elég helyes. És az apja folyton azon poénkodik barátnőmnek, hogy milyen jó lenne ha itt lenne a fiam, mi? Nekem az az érzésem hogy össze akarná őket hozni. Beszéltem is erről barátnőmnek és azt mondta hogy az elején ő is így gondolta, de igazából most úgy érzi hogy tényleg csak poénkodik. Engem viszont megesz a fene, mert rossz érzés állandóan arra gondolni hogy ha átmegy hozzájuk a barátnőm az apja mindig ajánlgatja a fiát. Nekem az is fura, mert barátnőm mesélte hogy a férfi rá is van szállva. Ha barátnőm nem megy át a családdal, mert inkább otthon marad képes és átjön érte, hogy menjen át.

Nektek nem az jönne le, hogy tényleg azt szeretné ha a fia meg ő összejönnének? Amúgy barátnőm mondta hogy a srác nem jön be neki,mert emberileg nem olyan(legalábbis amiket hallott róla) meg amúgy is a barátnőjének a volt pasija.

Ennek ellenére én baromi ideges vagyok. Még is mit tegyek?


2012. jún. 10. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer menj el ebédelni a barátnőddel a szomszédba, és ha a férfi célozgat, nézz rá mérgesen, és mondd te is poénkodva, hogy szó sem lehet róla!
2012. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Téged mégis miért idegesít ?
2012. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmit,szeresd a barátnődet,és nem hagy el
2012. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért idegesít mert tudom hogy ha átmegy valahogy szóba kerül a fia. És gondolom ha neked van/lenne párod nem örülnél neki ha mással szeretnék összehozni a hátad mögött.
2012. jún. 10. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy a férfi fia a Te barátod.
2012. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem barátom.
2012. jún. 10. 12:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet nem jött le, de én a lány pasija vagyok.
2012. jún. 10. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez legfeljebb idegesítő, de bízhatnál a barátnődben. Ha mégis megcsal, örülj, hogy időben kiderült, mennyire érdemli meg a bizalmadat.
2012. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak én vagyok-e így vele, de minél jobban tukmálnak rám valamit vagy valakit, annál kevésbé kell.
2012. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó nem csak te vagy így vele.:)
2012. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!