Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt nem tartjátok undorítón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt nem tartjátok undorítónak amikor a párok a járda közepén majd megeszik egymást?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a baj hogy dob egy puszit a szájára vagy megöleli mert az teljesen természetes de amikor a járda közepén már több perce megállás nélkül smárolják egymást ilyen fiatalok az már egy kicsit undorító. Jó, én is szoktam de nem a járda közepén, még jó hogy nem kezdik el ott a járda mellet. Ti mit gondoltok ezekről a párokról?
2012. jún. 10. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövik...
2012. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

TE egy igazi magyar vagy. Mindenkit megszólsz, megnézel magadnak, rossz indulatúan kezeled őket.

Speciel a legkevésbé sem érdekel ki mit csinál a járdán egymással...

2012. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Lesz@rom vagy azt kívánom, hogy nekem is legyen vki akivel ugyanezt csinálhatjuk.
2012. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
De annak tartom.
2012. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Épp az hogy k*rvára nem vagyok kíváncsi hogy mit csinál de ha egyszer elfoglalják az egész járdát és ha biciklivel megyek valahova és pont a bicikliúton smárolnak nem hogy elmennének a bicikli útról nekem kell kikerülni őket.
2012. jún. 10. 15:04
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Pattanj le a bicóról, rakd meg jól a csajt a srác előtt és elhiheted, hogy többet nem csinálják a bicikli úton :)
2012. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
engem nem zavar
2012. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ízléstelen:) Meg az is ha a parkban a csaj felül a srác ölében,és már szinte dugnak... szerintem ha ennyire be vannak indulva menjenek szobára,senki nem kíváncsi az enyelgésükre.
2012. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem, örülök, hogy jól érzik magukat :)

Persze ha épp belesavanyodtam az egyedüllétbe, akkor érinthet rosszul is a dolog...

2012. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk én már elviseltem pár dolgot. Amikor Romániában voltunk egy Aqua Parkba és amikor bementem a wc-ben és beültem a wc fülkébe viszont rá pár mp-re a mellettem lévő fülkébe bementek ketten. Egy férfi és egy nő(annak ellenére hogy férfi wc) nem igazán értettem mit mondanak mert nem nagyon tudok románul csak annyit értettem hogy na akkor kezdjük? és keményen elkezdtek dugni a melletem lévő budi fülkébe. Azt hittem átszakad az elválasztó én meg gyorsan kimenekültem onnan. Na ez durva volt.
2012. jún. 10. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!