Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Török pasik miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török pasik miért akarnak összejönni magyar csajokkal?

Figyelt kérdés
Ez valami új divat náluk?:D
2012. jún. 10. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
újabb török invázióra készülnek, mint valami rovarok
2012. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűsítsük le a dolgot arra, hogy a pasik össze akarnak jönni csajokkal. Ennyi
2012. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
Valami bajod van velük? senki nem választhatja meg a faji hovatartozását,de a viselkedést igen.Meg ha itt élnek.. nem sok arab nőt látok az utcákon szóval marad a többség
2012. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
biztos a magyar állampolgárságra utaznak többek között
2012. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Barátnőmnek a pasija Azerbajdzsányból származik.
2012. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tom, de ha Ezelt látjátok, küldjétek hozzám lécci! :)
2012. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
5. vagyok. Ő hozzám is jöhetne;p
2012. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pasim török, s mi sem ugy ismerkedtünk hogy: "helló, én magyar vagyok, te honnan?" - "óh hát én török vagyok, akkor ismerkedünk, mi?" :D

Amugy neten talált rám, 2hónap mindennapos chatelés/camozás után, találkozunk, azután össze is jöttünk rögtön, s már 4hónapja együttvagyunk, BOLDOGAN :)).

Német városban élünk, szóval németül beszélgetünk, plusz ö tanit engem törökül, én öt magyarul :)


üdv, 18/L

2012. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
istenem imádom a törököket :O seni cok seviyorum türkiye :D
2012. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!