Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a féltékenységemet? Pasik és nők kérlek írjatok, mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 párkapcsolatom ezért ért véget!

Ha nem volt rá okom,mindig kreáltam valami mesét,és el is hittem,hogy igaz.Volt,hogy a munkahelyemről mentem haza,hogy lássam nincs-e pasival,mert már a lelki szemeim előtt láttam az aktust.Nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel,nekem nem való párkapcsolat...tönkre teszem magam és a páromat is!

Mit tehetnék,hogy jobban bízzam a nőkben,és ne vádaskodjak néha oktalanul?


2012. jún. 11. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Higgy magadban! A féltékenység oka szerintem az önbizalomhiány (is). Miért gondolod, hogy te nem vagy elég a párodnak, hogy nem téged akar? Muszáj benne bíznod, különben nem működik az egész. Ha mégis átvert, előfordul, de kihevered valahogy, viszont nem minden nő ilyen. Miért tennél tönkre egy kapcsolatot már az elején, ha nincs rá okod?
2012. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem a nőkkel van a baj. A féltékeny ember magában nem bízik.

Én úgy győztem le a féltékenységemet, hogy rájöttem, nincs örökké tartó kapcsolat. Lehet egyszer lépni fog a párom, talán talál egy magának valót. De ameddig az én párom, addig hadd élvezzük az együtt töltött időt. És megmaradnak a szép emlékek. Ha menni akar menjen. De az az idő amíg én számítok, az legyen szép.


Sose a jövőben hanem a jelenben élj. Nem azért vagyunk valaki mellett, mert nincs más... hanem mert ő fogott meg minket.


22/L

2012. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Volt nem egyszer,hogy direkt nézte a pasikat az utcán,és még hozzá is tette,hogy milyen jó pasi volt,az illető.

Engem senki se teszteljen,ha szerelmes vagyok,és nekem ő a legszebb!Miért kell mást dicsérni?

2012. jún. 11. 12:35
 4/26 anonim ***** válasza:
Te talán nem nézel meg senkit? Azt meg lehet beszélni, hogy te nem szereted, ha ennek hangot is ad, de attól még meg fogja nézni.
2012. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom,hogy mi a fenének kell ezt csinálni az ember párjával,ha együtt vannak!Miért van erre szükség,nekem ez rossz érzés,és önértékelési problémát szül!
2012. jún. 11. 12:41
 6/26 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod,de te mindig bizonyítottad az előző párjaidnak, hogy ők a mindeneid, és nem kaptál viszonzást-bár lehet kaptál,de mégis hiányoltál valamit a kapcsolatból!akkor ez a probléma!


Engem csaltak már meg,nem egyszer,nem kétszer és nem egy párom,hanem több is sajnos. Azt hittem minden működik,olyan jónak tűnt minden. Én meg pont hogy sosem voltam féltékenykedős,lehet ez volt a probléma. De a mai napig úgy gondolom, hogy akit meg akarnak csalni,azt úgyis megcsalják és kész! Ha megcsal,akkor legalább tudom, hogy nem hozzámvaló és váljék egészségére,nem kell rá több időt elfecsérelnem az időmből!

2012. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is elyen betegesen feltekeny volt a pasim az elejen. Neha meg most is elötör belöle. Jol mondjak az elözök, biznod kell benne. Mert az is elöfordulhat hogy megfolytod a feltekenyseggel es nem elhagyni fog hanem tenyleg megcsal.

Nem vagyunk vakok, en is megnezek mas ferfiakat, ö is a nöket. En közben fogom a kezet. Neha meg szoktam dicserni hogy mennyire szeretem a pocijat, egyeb testreszet stb...Mindent elmondok neki. Tudja a jelszavaimat mindenhova. Söt ha mondjuk sms-em erkezett es epp nem tudom megnezni, megkerem hogy olvassa fel. Sok ferfi haverom van, ha feltekenykedni kezd bemutatom öket egymasnak. Vagy megmutatom neki a fb profiljukat. Ha ez sem lenne eleg, felallok es otthagyom hagy forrjon magaban. Elvegre vagy hisz nekem vagy fel is ut-le is ut.

Hogy te mit csinalj? Hat sajnos en a masik oldalt kepviselem ugy hogy nem tudom megmondani. En ezt csinaltam reszemröl.

23L

2012. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hát igen a telefon!!!!

Sokszor oktalanul is eltette a táskájába,ez is rohadt idegesítő volt....sok kis apró dolog össze gyűlik,aztán robbanás!

2012. jún. 11. 12:50
 9/26 A kérdező kommentje:
Volt,hogy sms-t kapott és nem mondta meg,hogy ki az illető,csak annyit,hogy jelentéktelen idióta munkatársa...mondom,hívd fel előttem,hogy mit akar...erre a válasz,nem ér 30 forintot ez az ember!!!hát,több se kellet,hogy robbanjak!És ne legyek féltékeny???
2012. jún. 11. 12:55
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem úgy lehet legyőzni, hogy az ember úrrá lesz a következményeken előre. Először is, nincs mitől félni! A párom egy másik ember, emberi JOGOKKAL, a törvény nem korlátozta a jogait, én nem vagyok a törvény, hanem csak egy hisztis kis mitugrálsz, tehát nincs jogom felülbírálni azt, hogy ő mit NÉZ, mit GONDOL, kivel BESZÉL, kinek ÍR, stb. Az ő dolga. Nem a kutyám, nem számoltathatom be, nem vallathatom, nem vonhatom felelősségre. Belátom azt, hogy a féltékeny ember rendkívül szánalmas és nevetséges is mások szemével nézve. Nem akarok ilyen kretén kis lúzer lenni mások szemében. Nagyvonalú akarok lenni, nem tiltok, engedek, és a bizalom bizalmat szül, a tiltás meg a megfigyelés hazugságot és csalást. Gondold csak végig.
2012. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!