Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdhetnék ezzel a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Leírom a történetet: Tehát, van életemben először van egy fiúbarátom akivel olyan kapcsolatban vagyunk, mint még egy barátommal vagy barátnőmmel eddig sosem (pusztán barátilag). És ahogy rendje s módja beleszerettem. Nem tettem és teszek semmit. Talán kisebb flörtökbe meg ilyenekbe megyek bele..amit betudhat éppen a barátságnak is. Nem tudom. Sokszor furcsa dolgokat tesz, amit szerintem bármely másik lánnyal megtenne aki tetszik neki. Sokszor ez már félreérthető. A környezetünkben mindenki azt hiszi, hogy mi járunk. Nem lép komolyabban. Rengeteg időt töltünk együtt egyrészről mivel egy osztályba járunk, másrészről iskola után is majdnem mindennap felmegyek hozzá. Mikor megkér elkísérem ide-oda. Szokta néha mondani, hogy szeret, ölelget, puszilgat (de köszönéskor nincs ilyen) ilyenek. Nem merem megmondani se, mert félek a visszautasítástól, és az utána való egymáshoz viszonyulástól. Most ismerkedtünk meg olyan 6 hónapja, szóval még frissnek mondható. Egyikünknek sincs kapcsolata. Szerintetek mihez kezdhetnék? Vagy mit kéne tegyek, hogy előbbre mozduljunk kicsit?


15/L


2011. ápr. 18. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
na ne tolongjatok a komikkal...
2011. ápr. 18. 19:31
 2/6 A kérdező kommentje:
neeeee!!! gyerekek....ennyit nem bírok elolvasni!!!!neeeee!
2011. ápr. 18. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

" Szokta néha mondani, hogy szeret, ölelget, puszilgat"


Csináld te is ezt, ez jelzés és talán rájön...

2011. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hálásan köszönöm...legalább ezt az egy választ
2011. ápr. 18. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ne kertelj,mond meg neki,hogy te sokkal többet érzel iránta mint egy átlagos barát iránt.Szerintem a leírtak alapján ő is hasonlókat érez irántad csak ő sem meri megmondani.
2011. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet csak nem tudom hogy is kéne belekezdjek...nameg osztálytársak vagyunk és nem szeretném ha azután kényelmetlen lenne a kettőnk léte...főleg hogy egymás mellett ülünk
2011. ápr. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!