Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fontos, hogy hogy hívják a párotokat?

Figyelt kérdés
Vagy párválasztásnál figyeltek erre? Volt olyan, h nem tetszett vmelyik párod neve? Esetleg milyen nevűekkel vagy elfogult? Én pl szeretem a Bencéket. Írd le exeid keresztnevét és h szereted-e azt a nevet. Foreveralone-ok meg milyen nevű párt képzeltek magatok mellé:)

2012. jún. 11. 13:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
sosem gondoltam erre.
2012. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én a D betűvel kezdődő neveket imádom.Nem igazán erre figyelek párválasztásnál,egyszerűen így jött össze.

A barátom pl nem D betűs,és nagyon imádom :)

2012. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én senkivel sem vagyok elfogult. Nem az ember neve, hanem a személyisége számít, a kettő közt nincs összefüggés szerintem.

Első komoly barátnőmet Gabriellának hívták, na ő csúnyán átvágott, megcsalt, lehúzott pénzzel amikor csak tudott. 3 évre rá lett még egy Gabi nevű, ő viszont egy nagyon rendes hölgy volt, ott én rontottam el a dolgokat. Aktuális barátnőm Beáta, vagyis nemsoká a menyasszonyom lesz :)

2012. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ne hívják leokádiának!
2012. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Doktor úr ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget se hallottam még. Max ha nem tetszik a neve akkor átnevezem. :)
2012. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nem fontos, felőlem Jácint vagy Gerzson is lehet. utálom a bibliai neveket, de nem tehet róla ha mégis olyan neve van
2012. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Lényegében mindegy, mi a neve, úgyis becézve lenne. Amúgy Vivienek, Csillák és Laurák előnyben. :D


(Természetesen nem ez alapján választanék.)

2012. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát kb passzoljon a neve a saját személyéhez. Pl egy Vilmát nem tudnék bulisnak képzelni, :D meg zavarna ez a név. De én is átnevezném hamar. :D Engem a Szandra nevü csajok izgatnak nagyon. :P Két ilyen volt is már, de véletlen, nem ez számít, de azért hm. :)
2012. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ez a kérdés utoljára kb. 14 éves koromban foglalkoztatott. nem zavarna se a János, se a Gáspár, se a Dezső, de mondjuk a Judit, Irma, és társai azért elgondolkodtatnának... :)
2012. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A név általában a szülők habitusára, így a lány neveltetésére tartalmazhat utalást. Pl, ha valakit mondjuk Zsanettnek, Viviennek, Biankának, vagy hasonlónak hívnak, akkor a névválasztó anyuka is gyanúsan shoppingp1csa volt, így sanszos a csaj viselkedése is hasonló minta. Nyilván nem általánosítok, ez csak heurisztika. Egyébként tény, hogy a felsorolt nevekkel normális csajjal EDDIG még nem találkoztam.
2012. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!