Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel izgassam fel a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel izgassam fel a barátomat úgy, hogy mindkettőnkön rajtunk marad a fehérnemű?

Figyelt kérdés

Barátomat szeretném valahogy kényeztetni, azt pl. nagyon szereti ha a nyakát harapdálom meg csókolgatom, de valami mást is szeretnék kipróbálni, viszont úgy, hogy az alsónemű még rajta maradjon... mert elég hamar be szokott indulni, és én még nem szeretnék vele annyira mélyre menni, úgyhogy a szeretkezést is hagyjátok ki a kommentek közül.

Ti mivel szoktátok izgatni a párotok egyfajta pettingként?


17L


2012. jún. 11. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
footjob
2012. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Verd be a kocsija szélvédőjét egy baseball ütővel. Azzal lehet felizgatod kicsit.
2012. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Vedd el a pénzét, akkor izgatott lesz, és el sem fog menni olyan hamar! ;)
2012. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat írjatok kérlek...
2012. jún. 11. 21:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Ruhán keresztül is simogathatod a farkát, belenyalhatsz a fülébe, simogathatod magad előtte, odakötözheted egy székhez és úgy incselkedhetsz vele.
2012. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha a footjob neked nem normális válasz, akkor sajnálak, én csak segíteni akartam
2012. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell fölöslegesen felhúzni.. akkor húzd fel, ha lesz is valami. Vagy ennyire szeretnél fájdalmat okozni ?
2012. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem "felhúzni" akarom, csak kényeztetni és élvezni őt. Miért baj az, hogy nem csak lefeküdni akarok vele?
2012. jún. 11. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
mert tökre ki lesz készülve és felizgulva otthagyod... ez gáz
2012. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

A szándék értékelendő, viszont így fájdalmat okozol Neki, ha nem elégül ki. Igen, jól olvastad, fájdalmat.


A pettinget tudom ajánlani; ott ki tud elégülni..

2012. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!