Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti fehérneműnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti fehérneműnek örülnétek ajándékba? Vagy ez inkább az ajándékozónak nagyobb öröm? Ha igen akkor milyenek jönnek be? De egyéb ajándékötletek is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem fehérnemű jó ötlet. Valami olyan kell ami nem átlagos, hanem lehet "használni" az esti összebújás soán. Valami izgató mini sexy darab.

Én örülnék neki

25L

2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék, szerintem jó ötlet, csak azért a stílusától nagyon eltérőt ne vegyél.
2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, bármilyen tangának, melltartónak is ha tudja a méretet
2012. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
örülnék neki. extrémebb és egyszerűbb is jó
2012. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vmi fehérnemű szettre gondoltam, nem nagyon ismerem a márkákat, triumph-on kívül semmit, de az elvileg elég jó minőség.
2012. jan. 4. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó márka.:)
2012. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tudod a méretetem,akkor örülnék bárminek ami fehérnemű!(kivéve ha nagymamabugyiról van szó!)


babydoll

melltartó

kombiné

combfix

harisnyakötő

tangabugyi


ezeknek örülnék!

2012. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PT-Daniel ***** válasza:
95%

Egy jo tanacs! Ferfitöl ferfinek: Rohadtul gondold ezt meg/at. Nagyon ritka az a lany, aki meg van elegedve a testevel (meg ha szuperül is nez ki - a baratnömnek valoban modellalakja van es meg ö sem!!!)


Hiba 1: tul nagyot valasztasz = URISTEN! DAGADT BALNANAK NEZ!


Hiba 2: tul kicsit valasztasz = URISTEN! TELJESEN MASHOGYAN LAT, MINT AMILYEN VALOBAN VAGYOK!


Hiba 3: pont jot valasztasz 1.1 = URISTEN TUDJA, MILYEN BALNA VAGYOK, MILYEN KICSIK A CICIJEIM, STB...


Hiba 4: pont jot valasztasz 1.2 = EZ AZ ÖNZÖ DISZNO! Ahelyett, hogy NEKEM vett volna, vett MAGANAK, amiben RAJTA hemperegjek! Legközelebb ö kap tölem MASSZASKÖNYVET!


Nem rossz ötlet... de nagyon nagy esellyel balul sülhet el! Ha mar irtam mas ötletet... Vegyel MASSZASKÖNYVET! Magadnak! Olvasd el, tanuld meg, ird bele a TE nevedet es csomagold be neki! Miközben csomagolja, keszitsd elö a masszazsolajat! Hidd el, haver, ha az együttes hemperges a celod, ezzel 100x több eselyed van ... vagy valami cuki kisallat ... de azt etetni kell ... vagy meg kell enni...


PS. SoRrY fOr CaPS LoCK

2012. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ok, jogos, ilyen szempontból lehet, hogy tényleg nem a legjobb ötlet.:D
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

nem értek egyet PT-Daniellel.

amit leírt,az olyan elcseszett Szex és New Yorkszerű szitu.

szerintem kissé irreális!

Kérdezőnek:a normális csajok nem ilyenek,de tudod,h hogyan reagálni pl. egy nagyobb méretre,te ismered a barátnődet.

nekem már 2-3x vett a párom ilyesmit,volt hogy nem stimmelt a méret,de sose csináltunk ebből ilyen problémát.

lehet túl normálisak vagyunk,már-már abnormálisak.(vagy csak felnőttek?)

én 24n,ő 30ffi

2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!