Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy-hogy olvanhoz vonzódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy olvanhoz vonzódok akiben igazából semmi sem tetszik?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam nagyon tetszik nekem de nem tudom miért és hogy hogy mivel szinte semmit nem szeretek benne.

Ez hogy lehet? Mit tegyek ellene?


2012. jún. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kémia... tenni ellene nem tudsz, maximum ráhangolod magad a negatív tulajdonságaira, és ezeket állítod szembe a vonzalmaddal. Pont ilyen helyzetben vagyok, egy olyan férfihoz vonzódok, akit egyébként észre sem vennék az utcán, ha elmenne mellettem, viszont a szexuális kisugárzása nagyon erős... ezt nem tudom máshogy magyarázni.
2012. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szintúgy, nekem is sikerült az egyik (egy évfolyammal idősebb) barátnőm osztálytársába beleesnem pedig alapjába véve rá se néznék. ez van. ráadásul nem bírják egymást. szívás, szóval nincs mit tenni előző válasz igen jó volt a kérdésre.
2012. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. 3 éven keresztül, de végül megismertem számomra a tökéletest és elfelejtettem +töröltem őt, de ez hosszú és bonyolult történet. Sztem majd lassan elfog ez az érzés szállni. Nekem is nehéz volt, de amikor megismertem a barátomat akkor azokra a dolgokra gondoltam amikor ez a pasi mindig csesztetett minden miatt meg csúnyán beszélt velem és így könyebb volt + szerelembe estem szal ez is segített.


19/L

2012. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik volt osztálytársam,eléd rondán beszélt ami nekem eléggé kiábrándító volt,ráadásul helyesnek se volt mondható.

Egyszer leült mellém és olyan izgalmi állapot tört rám,hogy megszólalni alig bírtam.....ezt hajtogattam magamba...te jó ég...te jó ég......

Másnap kérdezett tőlem valami a bokám megbicsaklott,alig bírtam rá válaszolni.

Mai napig nem tudom rá a választ hogy mi történt akkor velem.



Szerencsére 1 hónap múlva elment. :)

2012. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!