Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, viszont okosabb, mint én, és ez szörnyen zavar! Vajon őt is zavarhatja?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk,mindkettőnk szimpatikus egymásnak,de engem zavar,hogy sokkal intelligensebb,mint én. Tudom,ez ellen tudnék tenni,de most jelen pillanatban így állok!

Vajon őt is zavarhajta? Sosem volt még olyan párom,aki ilyen okos lett volna,mindig én voltam az "okosabb" a kapcsolatban! Ez valahogy szörnyű érzés...


2012. jún. 11. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Sz*r érzés, hogy nem te vagy a főnök? Szokj hozzá.
2012. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 okoska31 ***** válasza:
47%
egy indok, ami miatt felnézhetsz rá. örülj neki.
2012. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez neki tetszik.

A fiúk szeretik ha a lányok felnéznek rájuk, és bizonyos dolgokban gyengébbek mint ők.

Ez teljesen normális.

2012. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az szerintem nagyon jó hogy ezt így megállapítod, és az is jó hogy zavar mert azt jelenti hogy ambiciózus vagy. De ne foglalkozz vele, az ember holtáig tanul, ezért felnőhetsz a tudásához. Örülj neki hogy intelligens partnered van. Sok sikert a kapcsolatotokhoz. Nem hiszem hogy őt zavarná ez egyébként, lehet hogy észre sem veszi.
2012. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem zavarja, sőt talán meg tanítani és segíteni is fog neked ami elmélyíti a kapcsolatotokat, de gondolj arra, hogy lehet valamiben te okosabb és jobb vagy és ez ne zavarjon :)! Sok sikert!
2012. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
attól függ mennyivel alacsonyabb az intelligenciád.... én már marhára megbántam, mikor egy hülye csajjal jártam...
2012. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elég kevés lánnyal találkoztam akit ez zavart volna:D Gyakoribb az aki már annyivel hülyébb hogy azthiszi okosabb:D
2012. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az intelligenciának genetikai alapjai vannak. vagyis nem nagyon tehetsz az ellen sok mindent, hogy sokkal intelligensebb legyél. tapasztaltabb lehetsz az évek múlásával, esetleg műveltebb (ehhez javaslom a szépirodalmi művek olvasását).
2012. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsi* nem nagyon tehetsz azért, nem az ellen
2012. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem az a fajta vagy akinek kitolat a kombájn a száján, így ez nem lehet komolyabb probléma.

És nem baj, ha van amiben okosabb, biztos van vmi amiben meg Te vagy jobb, jó párt alkothattok =)

2012. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!