Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is talált valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is talált valaki mást a barátom? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt, 2 hete szünetet tartottunk, amit 2 napig bírtunk, majd folytattuk a kapcsolatunkat, mert úgy éreztük szeretjük egymást és nem bírnánk egymás nélkül. (Ő kérte a szünetet.) A szünet után minden tökéletes volt,láttam rajta,hogy igyekszik,hogy minden olyan legyen,mint régen. Ez sikerült is,egészen mostanáig. Az utóbbi pár napban, azt érezteti velem,hogy csak egy nyűg vagyok a nyakán. Nem dícsérget, nem becézget, sosem kedveskedik (inkább bunkó) minden kis apróság miatt megharagszik,ilyenek. És van egy olyan megérzésem,hogy talált valaki mást, mivel már elég jól ismerem, és érzem,hogy ő ezt az egészet tudatosan csinálja.Ma írtam neki egy üzenetet,hogy ez így nem lesz jó. Az üzenetben az állt,hogy nem tudom miért haragszik meg mindenen, mostanában le sem sz*r, és úgy érzem talált valaki mást. Erre tök undokul visszaírta, hogy hát ő nem haragszik rám, nem dícsérhet minden nap minden percében. Ez a másik nő téma alól persze teljesen kitért. Mivel ilyen mogorva volt, nem tudtam vele erről beszélgetni normálisan, megkértem,hogy este hívjon fel. Szerintetek nem csalnak a megérzéseim? Vagy mi a véleményetek erről? Ja, és a telefonban mit mondjak neki,ami talán egy picit felnyitja a szemét? Köszi a válaszokat,előre is.
2012. jún. 12. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet rossz passzban van, ha elbukott 30-ból 20 kreditet, az elég ok lehet erre...
2012. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta volna, mindig elmeséli! :) vagyis elmesélte.
2012. jún. 12. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet mint a barátodal.

Szerintem már megunt.

Nem biztos hogy van már másik csaj inkább csak nézelődik.

Este lehet hogy szakit készülj fel.

2012. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez,hogy nézelődik, egy kicsit találóbb szó rá,köszönöm!:)

Nagyon félek,hogy tényleg szakítani fogunk ... :(

2012. jún. 12. 19:26
 5/5 quetzalcoatl ***** válasza:
Ha ő javasolta hogy tartsatok szünetet, akkor valószínűleg ki fog lépni a kapcsolatból, vagy titokban szeretne mással lenni. a "szünet" -nek ez a lényege. Mit mondott akkor, miért akar távolságot tartani?
2012. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!