Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, vagy ilyenkor ez mi, mert én már nem értem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj akit ismerek 4-5 éve kb, de eddig nem tetszett, viszont most bele szettem, történtek is köztünk dolgok, viszont ismerősömnek mondta a lány, hogy azért nem akar velem összejönni, mert, hogy ismerik a szüleink is egymást(mert ha szét mennénk mi lenne) és jóba is vannak nagyon, viszont én meg megszerettem, úgy veszem észre, hogy azóta mintha kerülne. mit érdemes tennem, megbeszélni vele őszintén és megmondani, hogy én mit akarok vagy mit ajánlatok? ja és még 17 éven aluliak vagyunk mind a ketten, szóval ezért is fontos a szülő..... :( Normális válaszokat csak légyszíves. Köszi mindenkinek!
2012. jún. 12. 22:51
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nem szabad ilyenre alapozni viszont azt megkell beszélni a szülőkkel hogy köztük ne legyen feszültség ha ti mégis nem jöttök ki egymással. Ne legyen a Rómeó és Júlia féle szitu. Másik vigyázzni kell ne menjetek szét, na és a szex miatt is ennyi. Ők is voltak fiatalok. Ülj le vele és beszéld meg ha nem akkor mond el a legközelebbi barátnőjének és azon keresztül tudasd vagy szülőn keresztül az még jobb.

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. jún. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!