Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, de ő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de ő azt mondja hogy van 3 csaja. Látszik a szemében hogy hazudik. Mindig úgy nézz rám ahogy más nem. Vajon van esélyem? Régen jártunk.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakinek 3 csaja?Jeszus
2008. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Muzulmán? Ott lehet 4...

vagy: ha tudod, hogy hazudik, mégis mit vársz tőle?

Ha régen jártatok már, akkor ismered, nem? Milyen? Miért váltatok szét?

2008. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mondja szerintem.
2008. ápr. 27. 20:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de úgy érzem kedvelem állandóan a barátnőim össze akarnak hozzni vele
2008. ápr. 27. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Hany eves? Ez olyan "dedos". :D Ilyet az alsosok szoktak csinalni, hogy jajj nekem te tetszel, de tudod mar jarok a Katival, Daniellaval meg a Fruzsival is... Ilyen nyomorek szoveggel rendelkezo fiut hagyjal beken. Majd ha eleg erett lesz ahoz, hogy normalisan megmondja, hogy mi van, akkor. Szerintem.
2008. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
baromi komoly csőcselék lehettek veled együtt hogy ilyenekkel szűröd össze a levet, mégis mi a frászt akarsz az ilyenektől kisanyám?
2008. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát..az én pasim avval rázott le hogy avn valakije...másnap a legjob haverja azt kérdezte,hogy most őszintén beveszed?nézzél már rá...rajtad kívül senkinek sem kell...

Nyomi szöveg,és igen sztem is dedós...bár én 8 osztáyos vok,és az egyis srác a csaja nevét sem tudja komm...csak a becenevét...az is 3mmal jár egyszerre..

2008. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minek kellesz te 4.-nek?gyertyát tartani?már ha tényleg van 3 csaja.hűséges tipus nem? 3 csajjal.megbíznál benne?ha meg nem igaz,akkor hazug!és így megbíznál benne????hülye kis dedós,hidd el.keress egy normális srácot!!
2008. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kösz a véleményt! De már nem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor minek kérdezel iylen faszságot?
2008. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!