Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költöznél úgy, hogy CSAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöznél úgy, hogy CSAK azért, hogy egyáltalán tudtok e együtt élni?

Figyelt kérdés

Szóval a párom is, én is komoly, családcentrikus beállítottságúak vagyunk.

de sokat veszekszünk. amiket én nem birok és olyankor otthon alszom.

a párom mindig azzal jön, ha mindig így menekülök, hogy fogunk mi együtt élni?

ok ebben igaza van.

de: amíg nem bírom elviselni, annyira fáj ha veszekszünk, addig én nem is akarok azzal összeköltözni, aki ennyire megbánt.

tehát én azon az elven vagyok, HA sínen van a kapcsolat én akkor szeretnék összeköltözni. mert egy rossz kapcsolatban én nem akarok összeköltözni.


a párom meg azért akar így, hogy kiderüljön, nem is megy együtt és akkor ne húzzuk tovább egymást.


de én meg azzal akarok összeköltözni, aki miatt nem bőgök néha pár éjszakát.


szerintem mindkettőnknek igaza van valahol.


a nő(én) helyében költöznél így? hogy kipróbálni és ha nem megy váljanak el útjaink? költöznél egy olyanhoz, akihez nem akarsz? EZÉRT, hogy kiforrja hogy mi legyen?

nekem mindig az volt a megoldás veszekedéseknél, hogy hazamegyek. pár nap és mindig kibékülünk. én nem akarom őt elveszíteni.

én még mindig várakozóban vagyok, majd ha jobb lesz. bennem él a remény. a párom meg így drasztikus lépéssel akar tiszta vizet a pohárba.


de alapozatlan dolgokra szerintem nem lehet építeni. nincs meg a költözés alapja. így nagyesélyes a befejezése a kapcsolatnak. vagy álljak elébe? így?


2012. jún. 13. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
szóval ez most igen, vagy nem?
2012. jún. 13. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindig vannak veszekedések,és mindig lesznek. Igaza van,nem szabad elmenekülnöd a problémák elöl. Igenis le kell ülni,és megkell beszélni... nem szabad elmeni. Én is néha elmentem.., csak úgy elmentem,mert megbántott... de úgy is megfog még bántani,és téged is megfog még bántani... pl én gyerekes vagyok a páromnak. Mert annyira rózsaszínbe látok mindent. Mi együtt élünk,7hónapja. többet veszekedünk mint amikor még nem éltünk együtt,de nem érdekel már. kiveszekedjük magunkat,és újra összebújunk. És mellette ébredek fel,semmi se tesz jobban boldoggá mint ez az érzés. DE mi azért költöztünk össze,hogy együtt legyünk minél többet,életet kezdjünk együtt. Terveink vannak,de ez milyen már?! azért akar összeköltözni veled,hogy kiderítse hogy úgy is megvagytok-e?! ha már erre gondol,hogy ti szakíthatnátok ( és persze benne van a pakliban...) nem egészséges... akkor az már nem egy normális kapcsolat. mond meg neki,hogy ebbe így nem mész bele. elkezdessz majd tervezni,minden más lesz,és majd veszekedtek egy nagyot,és szakítani fog veled mert azthiszi megkapta a választ a kérdésére. ne menj bele... nem ismerem a barátodat,de ezt sürgősen beszéld meg vele. Mi összeköztünk,és megvagyunk. Másnak ez lehet nem megy. Szia.
2012. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtál.

de ő úgy gondolja, hogy ha viszont menne, akkor jöhetne a házasság, meg a gyerek.

és a veszekedések nálunk nem apróságok, nagyon nagyon kemény dolgok hangzanak el, amiket az utolsó ember nem mondana senkinek a földön.

pl.: egyszer teljes tüdőből fél óráig ordított velem hogy én mekkora bunkó vagyok, amiért azt mondtam az eladónak, hogy köszönjük a tájékoztatást és ennyi már elég volt.

ki mond olyat a párjának a szemébe, ráadásul nőnek, hogy bunkó? és ezt ordítva, elmondva százszor és egy vadidegen eladó védelmében...

na, ilyenkor megyek haza bőgni. és nem is az fáj, amiket mond, ahogy mondja, hanem a szívemnek fáj, hogy ezt én nem mástól, attól kapom, aki a szerelmem.

2012. jún. 13. 20:18
 4/5 A kérdező kommentje:

szóval erre költözzek oda? hogy szétmarjuk egymást? akivel én azon dolgozom, hogy lehetne jobb? és azt nem hiszem, hogy egy összeköltözéssel lenne jobb.


a napokban beszélni akar velem!


segítség!

2012. jún. 13. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is dilemmáztam,mert nagyon sokszor megbántott szavakkal ha olyanja volt.Ezt együtt élve nem tudtam volna elviselni,mert akkor hova mentem volna...De aztán szakítás lett a vége,mert jött egy újabb ordítás amikor pont együtt voltunk,de úgy,hogy hozzá se szóltam...Aztán kampec lett az egésznek.Szeretem még mindig,és nehéz elfogadni hogy nem volt benne meg kellőképpen a tisztelet irántam..A helyedben nem költöznék össze vele.De te se akarsz ahogy kiveszem a szavaidból,kényszerből nem menj bele,csak azért mert ő ezt mondja.Majd ha úgy érzed,csak akkor.Bár ezek az ordítások is tudod hogy nem normális dolgok..
2012. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!