Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. 30 km-re lakunk egymástól, mindketten a szüleinkkel élünk még, 3 éve vagyunk együtt. Ő abban a városban dolgozik, ahol lakom, minden nap ingázik. Ezen a héten 2 nap nálam aludt, mert már nem volt olyan késő busz hazafelé, ez azt jelenti, hogy kb. összesen 5 órát együtt töltöttünk, de természetesen nem volt valami minőségi idő este fáradtan: kaja, fürdés, fekvés. Úgy volt, a hétfőt együtt töltjük, mivel akkor szabadnapos. De aztán vasárnap délután felhívták a szülei, hogy haza tudják vinni este kocsival, ha szeretné. Felhívott és megkérdezte, hogy állok én ehhez. Én mondtam, hogy menjen, ha akar, de persze tudta, hogy szeretném, ha legalább egy fél nap lenne, amit a héten normálisan együtt töltünk, ahogy megbeszéltük. Aztán végül velem maradt vasárnap este és hétfőn délelőtt ment haza.

Én azért éreztem magam rosszul, mert én azt szeretném, ha alapjában arra vágyna, hogy velem legyen, főleg, ha megbeszéltük előre és előtte csak ilyen keveset voltunk együtt. És bánt, hogy nem tudta azt mondani a szüleinek, hogy nem megy haza, mert velem szeretne még egy kicsit lenni, hanem felmerült, hogy hazamenjen.

Mi erről a véleményetek, túlzás, amit szeretnék? Csak én érzem, hogy ez nem normális?



#párkapcsolat #együtt tölteni
2012. jún. 11. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nyugii, akkor lenne gáz ha nem maradt volna ott :D
2012. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kicsit eltúlzod. Ahogy mondod, fárasztó a sok ingázás, a buszozás, sokat dolgozik. Lehet csak kimerült volt, és szerette volna kipihenni magát. De azt nem értem, hogy miért nem töltöttétek még együtt a hétfőt?

Talán az kellett volna hogy hazamegy, jól kipiheni magát, és együtt töltitek a napot.

2012. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy túlspilázod és hisztis vagy.
2012. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem pihent volna, és nem is pihent végül, dolgozott, csak a ház körül. Hogy hazament délelőtt, az kompromisszum volt.
2012. jún. 11. 18:20
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

„mert én azt szeretném, ha alapjában arra vágyna, hogy velem legyen”

Ezt nevezem úgy, hogy a kapcsolat-pusztítás első lépése. Itt kezded végérvényesen kerékbe törni, szétszaggatni és legyilkolni a kapcsolatotokat. Elvárod, hogy „alapból” érezzen valamit. NEM! Ilyen NINCS! Te szeretnél vele együtt lenni. Ez van. Olyan, hogy szeretnéd, hogy ő valamit érezzen, olyan NINCS! Mert emiatt feloldhatatlan vágy keletkezik benned, egyre több elvárásod lesz, amiknek nem felel meg, és onnantól kezdve nem vele törődsz, hanem saját magaddal, az önző vágyaiddal, amikkel őt bombázod, majd a képébe vágod, hogy mennyire nem törődik veled, és végül szakítotok.

Ha szereted, ha valaha is szeretted, nem várod el, hogy érezzen vagy akarjon valamit!

2012. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mióta elvárás az h szeressen minket a párunk???? ez a normális, a kérdező is csak erre vágyik.....
2012. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most ezt a "hisztis vagy"-t mért kellett? Lehet normálisan is válaszolni. Amúgy, igen, kicsit mondhatni hisztis vagyok, másképp: szomorú, ha úgy érzem, nem vagyok fontos neki.
2012. jún. 11. 18:23
 8/19 A kérdező kommentje:
5., köszönöm a válaszodat - mindjárt normálisabb, mint a "hisztis vagy"... - értem, amit mondasz és még egyet is tudok érteni, de azért ezzel együtt bennem van az is, amit a 6. válaszoló írt :S
2012. jún. 11. 18:26
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Én egyszer vártam el, hogy szeressenek. Rá kellett döbbennem, hogy a legönzőbb dolog a világon!

A szeretetet, a tiszteletet és a bizalmat ADJUK, nem pedig elvárjuk! Aki elvárja, az önző. A saját vágyait előbbre tartja a párjánál, de ez nem más, mint egy a szokásokba szépen csomagolt halálos méreg.

2012. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én ezt semmiképpen nem nevezném hisztinek, sőt asszem értem, miért bántja ez a kérdezőt.

Mert ennek olyan mellékzöngéje van, hogy "maradhatok is, de csak ha te kérsz rá, mert ha rajtam múlna inkább mennék". És hogy maradt, így aztán olyan érzése lesz az embernek, hogy a másik egyfajta áldozatot hozott, miatta.

2012. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!