Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire kiismerhetetlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kiismerhetetlenek a srácok?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kavarunk egy sráccal. Nagyon jó fej, és imádom.:) Viszont tegnap megcsókolt, a barátai előtt... És azóta csókolózgatunk, de nem járunk, pedig én szeretnék. Régebben mondta az egyik barátnőmnek, akivel jóban vagyok, hogy járna velem, és amikor itt a lehetőség, semmi... Pedig szünetekben is folyton keres, mindig ott van körülöttem, puszit ad a homlokomra, az arcomra, néha még a kezemre is. Folyton megcsókol, ölelget, és hozzámér. Mindig átkarolja a derekam, vagy a vállam.. Szóval mindig a közelemben van. Érdeklődik is felőlem a barátnőimtől, és facebookon is mindig rám ír. De mégis, amikor megkérdezi tőle valaki, hogy én és Ő járunk-e, mindig azt mondja, hogy nem. Bár ma azt mondta annak a barátnőmnek, akivel jóban vannak, hogy majd elmondja neki részletesen, ezt a járás dolgot később, mert ha ott mondta volna el a gimiben, akkor a csaj tovább adta volna nekem.

Már egy éve gimis társak vagyunk. Ő 2.-os, én 1.-s vagyok. Mindig jól kijöttünk, de ebben az 1 hónapban még jobban összemelegedtünk.

Most ilyenkor mi van? Mit érezhet? Vajon szeretne velem járni, csak valami megakadályozza? Vagy csak kihasznál? Ezen a téren én nagyon hülye vagyok.:c


15/L


2012. jún. 13. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
jaaaaj degááááááz
2012. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy csak cikinek érzi kimondani, hogy ti jártok. Középsuliban ilyenkor minden ciki. Még, az ajtó kilincs is.
2012. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái. Ahelyett, hogy örülnél, hogy szeret valaki...
2012. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.: okcső.

2.: Ez igaz.:) Még az ajtókilincs is.:)

2012. jún. 13. 20:18
 5/10 A kérdező kommentje:
3.: De hát nem tudom, hogy szeret-e, vagy most mi van?! Én azt értem, ha valaki valamit a szemembe mondd!
2012. jún. 13. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibáért: *ajtókilincs. :D
2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet hogy csak így próbál menőzni de beszéld meg vele hogy te nemakarsz így senkivelse kavarni ha nemvagy vele együtt
2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ezen, inkább élvezd, hogy keres, meg kimutatja a vonzalmát. Ilyenkor előfordul, hogy a fiúk még az adatlapjukon na kapcsolati státuszt sem állítják át (hidd el, rengeteg ilyen korú fiúnál láttam, mikor anno én voltam középsulis). Szal. no para.


21/L

2012. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tiszta óvoda...

ö aztmondta hogy monták neki a társi mert te nemmontad hogy monta és ezért ő nemondja amit te tudsz. érted?

Na ezért nem mondja hogy jártok.

Amúgy ha te nem mondtad neki hogy jártok ő honnan tudja hogy jártok. A srácokba értelmet ne keress csak logokát. A csajok meg túlkomplikálják a dolgod.

Nem tudom minek vonsz vontok bele másokat ez csak rólad meg róla szól és annyi.

2012. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem úgy van, hogy minden férfi egyforma?! xD
2012. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!