Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma egy kapcsolatban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma egy kapcsolatban, ha a férfi nem túl beszédes?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy szívesen hallgatom, ha az általam kedvelt nő beszél, ha tudok, hozzá is szólok a témához, egy darabig új témákat is fel tudok hozni, valamint beszélni is róla sokat (ha szükséges) de ezek idővel elfogynak és a kommunikálás sablonossá válik. Van olyan is, hogy jobb, ha inkább egyáltalán nem szólnak hozzám és én sem szólok egy szót sem.


Lehet ez amiatt, hogy eddig még senkire sem voltam ráhangolódva, nem mertem igazán megnyílni előtte? Vagy ez inkább annak a jele, hogy totálisan antiszoc lettem? Vagy ha egyszer belekerülök egy kölcsönös érzelmeken alapuló, komoly kapcsolatba, akkor változhatok?



2012. jún. 13. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a nő beszédes, akkor kifejezetten előnyös. :)
2012. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy nem arra gondolok, hogy ilyenkor ülünk egymás mellett, mint két idegen, hanem mondjuk oda bújunk egymáshoz, vagy átöleljük egymást, tehát éreztetjük a másik féllel, hogy van ott még szeretet bőven, csak éppen zavaros a kommunikáció.
2012. jún. 13. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:

keress eg hozzád hasonló hallgatagot, ő tolerálni fogja.

Nekem csak haverjaim közt voltak eddig ilyenek, hogy soha szinte meg se mukkantak. elmeséltem a saját életem, anyámét, öreganyámét, a 16. nagynénikémét, semmi változás. néha közbeszúrtak egy aha-t, igen-t, bólogatást.

ha őket kérdeztem mi van velük, akkor semmi-semmi.

így nem lehet normális viszonyt fenntartani. szeretem ha hallgatnak, de ennyire azért ne. akkor kommunikálhatnék a kutyámmal is ha nem várnék választ. de még az is közbeugat :D

változnod kéne ha mindenképpen extrovertált, fecsegő lányok tetszenek.

én ezért építettem le ezeket a haverjaimat. mert 1 év után a hajamat téptem hogy nem lehet velük beszélgetni.

2012. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Barátom se nagy dumás. Ellenben velem. Én rendszerint beszélek, ő hallgatja. :D Persze ő is mond néha ezt-azt, de nem viszi túlzásba. :D

Ő szinte mindent tud rólam, én meg alig róla valamit. Kissé vicces. :D

21L

2012. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Nekem csak haverjaim közt voltak eddig ilyenek, hogy soha szinte meg se mukkantak. elmeséltem a saját életem, anyámét, öreganyámét, a 16. nagynénikémét, semmi változás. néha közbeszúrtak egy aha-t, igen-t, bólogatást.

ha őket kérdeztem mi van velük, akkor semmi-semmi."

- Ennyire azért nem komoly. De van olyan, hogy kínos csend alakul ki. Nem egyszer, nem kétszer.


Egyébként köszi, hogy egy kutyához hasonlítasz! :) Bár, lehet, hogy az/ő tényleg jobb barát/partner nálam.

2012. jún. 13. 23:14
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ez megváltozik egy olyan ember mellett, akibe szerelmes vagy/szereted. Olyan nincs, hogy semmiről, vagy csak sablonosan tudsz valakivel beszélgetni. A kommunikáció nagyon fontos, ha úgy érzed, hogy nem megy a "fejlődés" ilyen téren, bátran mondd meg a párodnak. Szerintem ( én legalábbis ) igyekeznék segíteni, vagy türelmesebb lennék veled. :) Engem (17/L) nagyon zavart, mikor egy szót sem mondott, csak bolondozott egész randi alatt a barátom. De ezt megbeszéltük, azóta odafigyel, én türelmes vagyok, és már teljesen jó úton van, annyira, hogy szóhoz sem jutok mellette :D És mint utólag kiderült, azért nem mesélt semmit, mert azt gondolta, hogy nem érdekel. Miért ne érdekelne? :) Bocs a hosszú válaszért.
2012. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"azért nem mesélt semmit, mert azt gondolta, hogy nem érdekel"

- Rátapintottál a lényegre!


Köszönöm a választ, nem volt hosszú, hasznos volt. :)

2012. jún. 13. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez megváltozik egy olyan ember mellett, akibe szerelmes vagy/szereted. "


Ez egyébként igaz. Nekem nincsenek barátaim éppen emiatt, mert senkivel nem tudok beszélni, pedig amúgy nincs velem semmi gáz. De aztán jött egy lány, akivel bármiről bármennyit :D Azóta is együtt vagyunk.

2012. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem előnyös.Volt olyan pasim,aki nagyon visszahúzódó volt és keveset beszélt.Kezdetben jól éreztem vele magam,mert kedves volt,de egy idő után elkezdett zavarni,hogy csak én beszélek folyamatosan és ő csak akkor szólal meg,amikor valami problémája van velem.Ez a kapcsolat nem volt túl tartós,de nem is kár érte.
2012. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez minden érintkezésben probléma!


Ha kifogysz a témából, az azt jelenti hogy érdektelen vagy! Nem vagy se nyitott se érdeklődő. Vagy csak gátlásos vagy és nem kérdezed meg. Kezdetben erre jó 2 feles Vilmos de későbbiekben a gondolkodásodat kell megváltoztatni. Arról beszélj vagy kérdezz ami érdekel! Akármi is az! Próbálj a közös témákban ilyent keresni, vagy megismerni a másikat!

28F

2012. jún. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!