Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet e úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet e úgy egy kapcsolat, ha egy nő ilyen nagyon beszédes, népszerű, sok ismerőse van és tapasztalt a párkapcsolatok terén, de a férfi nem olyan beszédes, nem túl népszerű kicsikét félénk és nem tapasztalt a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Működhet,ismerek ilyet.
2012. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást.
2012. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nem irigykedi és tudja mind ezt tolerálni,akkor nincs gond.Itt a férfin áll vagy bukik a vásár.Mert nem minden férfi tolerálja ezt.
2012. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, de valahogy én ezt tolerálnám jobban. Nem tudom miért, de én tényleg nem vagyok nagyon beszédes meg népszerű, de valahogy engem mégis vonzanak az olyan nők akik népszerűek és túl voltak egy pár kapcsolaton, nem arra akarok célozni, hogy ribanc legyen.
2012. márc. 28. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem feltekeny a no ismeroseire.
2012. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!