Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik távkapcsolatban éltek! Hogyan viselitek el?

Figyelt kérdés

Belekezdtem egy távkapcsolatba, mert szerelmes lettem. A baj az, hogy a srác Németországban lakik, csak szeptembertől jön vissza tanulni ( még akkor is csak hétvégente találkoznánk ). Nekem nincs pénzem kiutazni, ő pedig dolgozik nyáron.

Lányok, akik hasonló cipőben jártok, mivel terelitek el figyelmeteket? Bele lehet feledkezni munkába és hobbikba addig? Én olyan tutyimutyin érzem most magam, hogy elment, és még nehéz elhinnem, hogy nélküle is a legjobb formámat tudom adni. Kicsit magányos érzés.


23/L


2012. jún. 13. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekként elviselhető de felnőtt fejjel nem vágnék bele. Az érintkezés alapja a szerelmi életnek... Szeptemberbe mikor visszajön örökre itt marad? Addig ki lehetne bírni...
2012. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párom 250 km-re lakik, így is 4000 forint egy oda-vissza út, amit sajna nem tehetünk meg emiatt minden hétvégén. Év közben szerencsém van, mert egy városban tanulunk, viszont borzasztóan rossz, hogy igazán hozzá sem szokok, hogy mellette van végre megint mindig, már megy is haza egy hétre, vagy vizsgaidőszakra, vagy nyárra... Ezt a változatosságot viselem eszméletlenül nehezen.

Jelenleg ki sem látszom a vizsgákból, így annyit nem gondolok arra, hogy milyen jó lenne vele, igyekszem nem is lelombozni magamat olyan gondolatokkal, hogy mennyivel jobb lenne vele, mint tanulni... Igyekszem mindig a jövőbe nézni és várni a napot, amikor ismét együtt lehetünk. Mostmár majdnem egy hónapja nem találkoztunk. Normál esetben már rég hisztiznék és kezdenék magamba fordulni szerintem, de mivel most nem nagyon van időm gondolkodni a tanulás miatt, egészen gyorsan telik az idő és már csak egy hetet kell kibírnunk egymás nélkül, aztán miénk nyár!


Ki lehet bírni, csak kell elfoglaltságot találni. Nehezebb időszakaimban volt hogy 3 nap után is ki voltam bukva, hogy nem találkozunk, most viszonylag jól viselem, pedig az érzéseimben nem változott semmi.

2012. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom Lengyel és Lengyelországban is él. Havonta esetleg 2 havonta találkozunk, de nagyon megbízunk a másikban. A kapcsolatunk nagyon jó. Amikor Ő otthon van akkor Skypon, SmS-ben tartjuk a kapcsolatot. Szal nálunk a távolság nem akadály. Amikor tud jön, amikor tudok én megyek, Igaz hogy 9000 ft a vonat jegy, de hát ez van. Szeretjük egymást. Bár mondjuk az is könnnyíti a helyzetet, hogy jövőre mi összeköltözünk kint Lengyelo.-ba. Ha meg van időnk akkor közösen játszunk egy online játékon, hgy ne unatkozzunk és hogy legyen valami közös program amikor nem vagyunk együtt... Mi augusztusban fogunk talizni legközelebb, de akkor is kb 1 hónapot leszünk együtt majd megint 1 vagy 2 hónap külön...

Már megszoktuk. Dolgozzál, főzzél vagy valami ami eltereli a figyelmed. Az idő gyorsan repül, persze ha nem csak ülsz és várod hogy mikor jön el a nagy nap.

Pénzről... - Válalj valami Diákmunkát a nyáron amiből meglesz a jegyre a pénz és kimehetsz hozzá. :) Vonat olcsó bár hosszabb idő, de nekem nincs bajom a 11 óra utazással, szeretek vonatozni :D


19/L

2012. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, ugyanúgy hazarepülne júniusban vizsgák után mert számítanak rá otthon is. Ami utána jönne, ha teljesen végez a sulival még csak a jövő...
2012. jún. 13. 23:59
 5/7 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok, köszi hogy leírtátok. Most jól esik olvasni ezeket.
2012. jún. 14. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi minden hétvégén együtt vagyunk péntektől vasárnapig, de volt már rá példa, hogy 3-4 hétvége is kimaradt. Nagyon nehéz, soha nem kezdenék bele újra, de most már mit lehet tenni, ha egyszer Ő az igazi. 2 éve csináljuk ezt, a nehezén már túl vagyunk, de még legalább 1 évet kell várni az összeköltözéssel, és néha úgy érzem, már nem maradt erőm. Hiába próbálom magam lefoglalni, azért legszívesebben mégiscsak hozzábújva tölteném minden második délutánom, ha lehetne.

Persze a hobbik, munka fontosak, így legalább lesz miről beszélnetek (ha a közös élményekről egy ideig nem is), na meg persze a figyelmedet is elvonja. Kitartás!:)

18L

2012. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jún. 14. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!