Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőm barátjába. Mit csináljaak?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a sráccal egy fél éve legjobb barátok vagyunk.Ő szerelmes belém.DE a barátnőmet is szereti és nem akarja miattam dobni, mivel a barátnőm fülig beleesett.Másfél hete mondta h furán viselkedem vele,meg hogy a telómban hallgatta a zenéimet és hogy mostanában mindig szerelmes dalokat hallgatok. Múltkor már sokadjára kérdezte meg, hogy-hogy szeretem én őt.Elején azt mondtam, hogy nem szeretem. De nem rég kitört belőlem. Szeretem őt. Ráadásul bevallotta, hogy ő is szerelmes belém...Teljesen kikészülök idegileg. Mit tegyek? Várjak rá és arra hogy szakítsanak? Vagy mondjak le róla ? (viszont akkor elvesztem őt mint barátot is...)

2012. jún. 9. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne képzelj túl sokat a dolgok mögé..

Egyszerűen csak arról van szó,hogy akartok egy jót kufircolni. Hajrá! XD

2012. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szegény csajnak nincs szüksége ellenségekre már..:)


Amúgy én nem csinálnék semmit.Főleg nem,ha közeli barátnőmről van szó.

A sráccal meg kicsit hanyagolnám a barátságot.

Nekem furcsa az is,hogy annyira szerelmes beléd,de mégse szakít.Nem hiszem,hogy 2emberbe lehet egyszerre szerelmes lenni.Ha meg nem szerelmes a csajba hagyja ott,szegény jobbat érdemelne.

Gondolom tizenéves vagy,úgyse ő lesz a férjed..Mérlegelj,hogy mi/ki a fontosabb.

Én tükörbe nem tudnék nézni,ha rányomulnék egy barátnőm pasijára,sőt,akkor se csinálnék semmi,ha nincsenek együtt csak tudnám,hogy a barátnőm oda van érte.

2012. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zilkutya: Neméppen. :)
2012. jún. 9. 21:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából az a rossz.Hogy nem tudok nem barátkozni vele.Nagyon hasonlóak vagyunk,mindent megbeszélünk. Amikor megismerkedtünk már akkor szerelmes volt belém...De nem mondta el és egy barátja lebeszélte rólam, hogy én túl jól nézek ki és semmi esélyem nem lehetne nála...És ő próbálta tovább élni az életét...De most minden összekavarodott.
2012. jún. 9. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress másik pasit
2012. jún. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Mért kéne másik pasit keresni, ha jól megvannak?

Kit érdekel hogy a barátnője mit csinál?

Szerintem tök egyszerűen hajtson rá a pasira aztán ha a pasinak ő kell akkor ennyi, ha meg a barátnő akkor még mindíg ráér utánna másik pasit keresni, nincs ebben semmi. És barátnő vagy nem barátnő az csak egy dolog, mert lehet hogy a pasit elszaladsztja a barátnőjével meg összevesznek valami hülyeségen, aztán se pasi se barátnő, barátnőből is lehet ám másikat keresni!:))))

2012. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
BESZÉLJ A BARÁTNŐDDEL! Anélkül bunkóság lenne, ha a pasival bármit is csinálnátok! Döntse el, hogy melyikőtök fontosabb neki, te vagy a barátnőd!
2012. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobja a pali baratnodet ha nem szereti...es legyetek egyutt vagy megerti baratnod vagy nem.
2017. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!