Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzed hogy megbántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed hogy megbántott a párod, de még mindig szereted, tennél lépéseket azért hogy kibéküljetek?

Figyelt kérdés
Persze neki kellene bocsánatot kérnie jó esetben,de nem így néz ki a dolog.Vagy inkább érdemesebb várni,hátha megjön az esze és azt érzi hogy hiányzok neki?Eltelt már 2,5hét.
2012. jún. 14. 02:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vártam volna ennyit. Ha szereted, hívd fel és tisztázzátok a dolgot, mert lehet ő is úgy gondollja, mint te.
2012. jún. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ő hibázott és tényleg szeret akkor már bocsánatot kért volna de mivel nem tette igy valószinüleg nem szeret már és lehet hogy direkt bántott már meg szerintem inkább lépj rajta tul legyen olyan barátod aki nem bánt meg és ha igen akkor hajlandó beismerni és bocsánatot kérni érte.
2012. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mind a két előző válaszban van igazság. Én felhívnám a helyedbe és egy az egyben megkérdezném akarja-e folytatni ezt a kapcsolatot. Viszont ha nem keresett annyira nem valószínű, hogy akarja hiszen mindenki érzi ha hibázik és ha hiányoznál neki már bocsánatot kért volna.
2012. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam hajszálra ez a szitu. Szerintem annak kell bocsánatot kérnie, aki megbántotta a másikat. Szikora nagyon igazat mondott anno, "a szerelmi harcban mindig az a vesztes, aki elsőnek telefonál". Én nem hívom, mert ő bántott meg engem, és ennyi idő után már nem is fűzök semmilyen reményt a békülésre. Inkább kezdj el továbblépni, akárhogy is fáj!

37N

2012. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Küldött sms-t ez idő alatt,de csak az ő sértettségével van elfoglalva,és úgy írta,mintha én kikészítettem volna őt,de ez hülyeség.Az is lehet hogy olyan buta,hogy alapból rosszul látja a helyzetet.Nem merném felhívni,mert lehet hogy direkt fölényes lenne,és utána meg csak örülne magának.Jó az a Szikora idézet,sok igazság van benne,persze én néha félretettem a büszkeségem ha fontos volt valaki,legalább elmondhattam hogy megpróbáltam.Néha elgondolkozom,hogy egyáltalán mit vesztettem.Inkább csak azt,hogy volt aki figyelt rám,sokszor telefonáltunk egy nap,átjött hozzám,viszont ebben az évben semmi értelmeset nem csináltunk együtt,a pénzét nem tudta beosztani,és én segítettem neki néha,amit vissza se adott.Így meg még felnézni se tudok rá,mert gyengébb nálam.Ennek ellenére büszkeség,meg nagyképűség van benne a nagy semmire.
2012. jún. 14. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod, amit legutoljára írtál (pláne az utolsó néhány mondatot), akkor mit akarsz még tőle? Tisztelet (kölcsönös) nélkül nincs normális kapcsolat.
2012. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem akkor már tudod mit is akarsz!!! Nem ezt a pasit az tuti! Ne hívd, nem éri meg mert szerintem te se igazán akarod ezt folytatni. Lépj tovább mert ennek nincs jövője.
2012. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tennék lépéseket, de ez helyzettől függő. Tegnapelőtt este eléggé megbántott. Persze a beszélgetés végén leesett neki, hogy megbántott vmivel, de nem akartam elmondani, hogy mivel(nehogy megint a női hisztire fogja) ezért gyorsan elköszöntem tőle. Másnap meg ő nem szólt hozzám, és a barátaimtól azt hallottam vissza, hogy én haragszom rá és megvagyok sértődve. Na mind1, a lényeg, hogy én mentem oda hozzá és adtam neki egy csókot, hogy legyen béke, de láttam rajta előtte, hogy zavarja a dolog, hogy nem szóltunk egymáshoz.

Viszont ha 2,5 hétig nem keres utána meg csak egy sms-t küld, amiben még te tűnsz hibásnak, hát szerintem hagyd és keress egy másik fiút. Szerintem jobbat érdemelsz..:)

2012. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*...eléggé megbántott a barátom
2012. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok elszakadni tőle sajnos:( Ma írtam egy sms-t neki,teljesen más témában viccesre véve a hangsúlyt,de nem írt vissza:( Hogy tud így mindent elfelejteni ami volt köztünk,nem tudom :( Halálra szenvedem magam,hogy bírja megállni hogy nem látjuk egymást,nem értem:(
2012. jún. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!