Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a párom nagyon megbánto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a párom nagyon megbántott, de nem is érdekli. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon a lelkembe taposott, de nem is érdekli, megint engem hozott ki hibásnak. Én mindig bocsánatot kérek, ha megbántom véletlen. Azóta is a sírás kerülget, nem tudom elfelejteni, az egyik legérzékenyebb pontomon rúgott belém. Hogyan tegyem túl magam rajta? Mert szerintem ez örökké nyomot hagy bennem, ugyanis még senki nem viselkedett velem így.
2012. márc. 22. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki, ritka bunkónak kell lenni ahhoz, hogy a szerettedet azzal bántsd meg, ami a legérzékenyebb pontja.


Bár, úgysem fogod, inkább szenvedsz, amíg magadtól is rá nem jössz, hogy nincs értelme egy paraszttal együtt lenni.

20L

2012. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nem egyszerű, mert egyébként meg jó vele, csak sokszor bánt engem, meg támad, teljesen ok nélkül. És sosem ismeri el, ha hibázott. Ez nagyon zavar. Igen, az a baj, hogy szeretem :(
2012. márc. 22. 13:26
 3/11 Hanariko ***** válasza:
100%
megkérdezhetem mi az az érzékeny pont? lehet ez hülye feltételezés (+ nem írtad mióta vagytok együtt) de lehet hogy nem is tudja hogy az neked milyen érzékeny pontod, ha mégis, tényleg bunkó.
2012. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egy érett férfinek tudnia kellene, hogy a nők milyen dolgokra érzékenyek. Főleg, hogy sok nője volt. Számomra az egyik ilyen a kinézet. Még ha nem is néznék ki jól (ami még csak nem is igaz), akkor se mondjon olyat nekem, hogy a felesége jobban nézett ki annyi idősen mint én. Még akkor se, ha így gondolja. 1,5 hónapja vagyunk együtt, ami szerintem pont az az időszak amikor az ember odavan a másikért és nem bántja ilyesmivel... De lehet én gondolom rosszul.
2012. márc. 22. 13:33
 5/11 Hanariko ***** válasza:
100%
na hát ezt meg tudom érteni. Én se tartom magam a legszebbnek meg em vok elszállva, de kezdem építgetni az önbizalmam szóval nem vok ronda de világszépe se... vagyis értelek. Amit mondott tényleg bunkóság! és ha nem is érdekli... én a helyedben ha még érdekelné se bocsájtanám meg. Menjen akkor vissza a volt feleségéhez ha az olyan szép.
2012. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hanariko ***** válasza:
egyébként nem gondolod rosszul ilyen szempontból még elég "új" a kapcsolat mármint oké nem két hét de azért nem is több év.
2012. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hanariko ***** válasza:
jah hogy 1,5 HÓNAP... én hirtelen 1,5 ÉVNEK olvastam. Na hát ha másfél hónapról van szó akkor meg pláne. Na de tényleg még az elején vagytok, sztm hagyd a fenébe ő meg menjem olyan nőhöz aki olyan "szép" (azért tettem idézőjelbe mert relatív h mi a szép) mint a felesége (de lehet hogy az meg egy (már) kiélt ribi lesz) megérdemli.
2012. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, neki nem a külsőség a fontos, nem azért szeretett belém. De akkor sem mondunk egy nőnek ilyet. Köszi, hogy megértesz, ez jólesik :) Ráadásul nagyon adok magamra, iszonyat ápolt vagyok stb, tehát még extrán rossz.. Meg szerintem abszolút nem lelkes, hiába állítja, hogy az. A legeslegelején az volt kb. 1 hétig és annyi. Azóta szinte csak veszekszünk :( Azért gondolkodom, hogy mit rontottam el, hogy ezt kapom.
2012. márc. 22. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. Valszeg valamilyen szinten még kötődik a volt feleségéhez, azért hasonlítgat hozzá. :/ Nagyon gáz viselkedés szerintem is, főleg úgy, hogy nem is érdekli, hogy az ilyen bírálgatás benned milyen nyomot hagy. Másfél hónap elég rövid idő, én a helyedben mélyen elgondolkodnék azon, hogy van-e értelme a folytatásnak.
2012. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gázos alak, hogy ilyet vágott a fejedhez!Menjen és keressen magának jobbat és szebbet! Ezt tudom neked is tanácsolni!Mert hiába szereted,ha mellette már 1,5hónap alatt kezdenek tönkremenni az idegeid!
2012. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!