Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? (N/21)

Figyelt kérdés

A párommal már 2 éve vagyunk együtt, ő 28 éves, én 21. Mostanában rengeteget dolgozik, és soha sincs elég ideje rám :((( Amikor meg lenne, inkább lefekszik pihenni, múltkor kicsit dühös is volt rám, mert ezt szóvá tettem, és vett be egy nagy adag altatót is :(

Odáig fajult a dolog, hogy 3,5 hete nem szeretkeztünk. Pedig én nagyon szeretném :(

Kérdeztem tőle, hogy menjünk-e szét, de azt mondja, hogy szeret. Gyanakodom arra, hogy van valakije, de azt mondja, hogy nincs.

Amikor pedig beszélni szeretnénk a gondjainkról, és eldöntöm magamban, hogy most aztán a fejére olvasok mindent, olyan kedvesen és édesen kezd el velem beszélni, hogy aztán megfeledkezem az addigi mérgemről. Mit tegyek? És szex terén? Nem izgatom fel eléggé? Pedig szépnek mondható testem van, és adok nagyon a külsőmre, az ágyban is mindig szépen felöltözöm neki minél izgatóbb hálóingekbe, fehérneműkbe :( Még sohasem volt olyan, hogy ilyen hosszú ideig ne akarjon hozzám nyúlni :( Pedig igényelném, és az érzelmei kimutatását is :(


2009. júl. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elérkeztetek az első nagyon hullámvölgyhöz, 2 év elteltével ez normális.


Meg kell beszélnetek egymással, bár a leírásod alapján ez nagyon nehéz lesz, mert ő nem nagyon akar erről beszélni.


Próbálj meg kedvesen de határozottan rákérdezni erre akkor amikor kiegyensúlyozott a hangulatotok. Ha többször is dühösen és értetlenül reagál, akkor viszont el kell gondolkoznod rajta, hogy ez a férfi vajon valóban úgy bánik-e veled, mint ahogy megérdemled...

2009. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eléggé necces a helyzet... :( Megpróbálok mindenképp beszélni vele, de most sincs itthon, szombat délután :(
2009. júl. 4. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szorítok neked. Ha van kedved majd írd meg magánban mi lett a végeredmény.
2009. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!