Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A kapcsolatom épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A kapcsolatom épp hatalmas mélyponton van, és már nem ez az első eset. Most úgy érzem, most végleg a szakadék szélére kerültünk.

Figyelt kérdés
A párommal 1.5 éve vagyunk együtt. Nincsen egy könnyű természetem, az tény, hisz semmit sem állok meg szó nélkül, és mivel ő nem ilyen fajta, nem mindig értjük meg egymást, és vitába, veszekedésbe torkollik sokszor, egy-egy beszélgetés. Már az elején elrontottuk azzal, hogy szinte azonnal összeköltöztünk, de mivel ez miatt nem ment, hamar szétváltak útjaink, de ő pár hét múlva megkeresett, hogy szeret, nem tud nélkülem élni, maradjunk együtt, igaz külön-klön lakva, ő a szüleinél, és én is a saját családommal. Mit tegyek? A kapcsolatom épp hatalmas mélyponton van, és már nem ez az első eset. Most úgy érzem, végleg a szakadék szélére kerültünk. A párommal 1.5 éve vagyunk együtt. Nincsen egy könnyű természetem, az tény, hisz semmit sem állok meg szó nélkül, és mivel ő nem ilyen fajta, nem mindig értjük meg egymást, és vitába, veszekedésbe torkollik sokszor, egy-egy beszélgetés. Már az elején elrontottuk azzal, hogy szinte azonnal összeköltöztünk, de mivel a viták, és egyéb dolgok miatt nem ment, hamar szétváltak útjaink, de ő pár hét múlva megkeresett, hogy szeret, nem tud nélkülem élni, maradjunk együtt, igaz külön-külön lakva, ő a szüleinél, és én is a saját családommal. Hazaköltöztünk. Többször kért, hogy változzak meg, ne legyek nagyszájú, türtőzteseem magam, ne legyek hirtelen természetű. Édesanyám is ezt tanácsolta. Hozzá kell tennem, hogy a párom nagyon jó ember, imádnivaló, és hatalmas szerelem volt a mienk. De mivel a sok esély ellenére, amit adott, nem változtam meg, tegnap megmondta, hogy kiöltem belőle az érzéseket. Azt mondja, szeret még, de az az igazi szerelem eltűnt, inkább szeretetté alakult át, ami lassan gyűlöletbe fordul, ha ezt tovább folytatjuk. Én sajnos késön kaptam észbe, és most kezdenék változni, de úgy érzem, már hiába. Szeretem őt, és vissza akarom szerezni a szerelmét, és azt az embert, akibe beleszerettem. Mivel ez a huzavona volt sokáig kettőnk közt, más ember lett, megkeseredett. Nagyon szeretnék vele lenni, megváltozni, és meg is akarok! Most kért tőlem pár hetet, hogy át tudjon gondolni mindent, és addig ne találkozzunk. De én már előre tudom a válaszát. Ha végiggondolja, arra fog jutni, hogy nincs értelme. De szerintem ez a 1.5 év még valahogy helyrehozható. Vissza lehet hozni a szerelmet? Vagy lehetetlen? Már nem mindig mondja, hogy szeret, nem mond és csinál olyan dolgokat, amiből arra lehetne következtetni, hogy volnának benne érzések. Nem becéz, elutasítja a közeledésemet, nem találkozunk annyit, és az intim rész is nehezen akar összejönni (de amikor sor kerül rá, akkor mégis érzem benne a szenvedélyt, az ő részéről is). De azért vannak jó napjaink is, hétvégék, amikor minden felhőtlen, és mintha kezdene minden helyrejönni. Ez az elmúlt hetekben volt főleg, mert próbálok megváltozni, de ezekszerint mégis hiába. Mit tegyek? Hogyan tudassam, éreztessem vele, hogy változok, de idő kell? (amit már nem ad meg, főleg, hogy szünetet kért)?
2011. márc. 4. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Az eleje kétszer íródott,mert véletlen bemásoltam.Enézést érte:)
2011. márc. 4. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan mik voltak azok a problémák, amik miatt "kiszeretett" belőled? Hirtelen haragúság...? Kicsit konkrétabban?... Sokat kiabáltál vele vagy mi?..:D

Az, hogy helyrehozható-e, attól függ, hogy mekkorák voltak a "hibák"...

2011. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindketten huszon-évesek vagyunk.

Kötekedő és féltékeny voltam(ok nélkül),vitákat gerjesztettem,sokszor azokat is ok nélkül...

2011. márc. 4. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én dobnám,akármennyire is fáj.Ő nem beléd szerelmes,hanem egy olyan lányba,akivé megakar változtatni....

Ha igazán szeretne,nem akarna megváltoztatni,akkor szeretne minden természeteddel együtt,,....

2011. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza van...:(

olyan nagy bűnöket nem vétettél, a természeteddel volt gond, ha ezt nem próbálja meg elfogadni, és nem értékeli hogy változni akarsz...akkor tényleg nincs sok értelme:S

2011. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Még mimdig erősen dobog a szívem,amikor rá gondolok:(

Az biztos,hogy sokat vétettem,nem kellett volna ennyire hirtelen haragúnak lennem,hisz mindent megkaptam tőle mind tárgyiakben,mind érzelmileg,panaszom nem lehetett volna..De most besokallt:(

2011. márc. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!