Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat? Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves kapcsolatom, de pár éve voltak gondok és szétmentünk egy időre. Abban az időben volt egy másik fiú, akivel akkor lefeküdtem. Azóta kibékültem a barátommal már van egy kislányunk is, de az a fiú még mindig megkeres néha hogy nem lehetne e összejönni egy görbe estére stb. Mindig nemet mondok, de mégsem adja fel. Viszont mást nem mond csakhogy kíván stb.

Nekem mégis furcsa hogy ennyi év után, meg már családom is van és mégis próbálkozik. Tényleg csak szexelni akar, vagy más is van e mögött?


2009. júl. 4. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ha görbe éjszakát akar, akkor nem feleségül akar venni.

Csak kényelmes lenne neki, hisz ismeritek egymást, nem kéne különösebben széthajtania magát.

De figyelj, azt úgyis éreznéd belül ha komolyak lennének a szádékai és ő is éreztetné egyértelműen hogy nehgogy félreértsd, de nem ez van.

27/L

2009. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaja, igazad van.
2009. júl. 4. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Kíván téged, szeretkezni akar. Az idő mindig megszépíti az emléket. Nekem is csak azok a pillanatok jutnak eszembe az exeimről amik jók voltak és tulajdonképpen nem értem, hogy miért mentünk szét. Ezen kívül egy picit kívánom mindegyikkel a szexet, de ez normális emberi viselkedés.


Neked kell eldöntened, hogy a családod mellett lefekszel-e vele, vagy nem. Egy picit nyilván te is kívánod, különben nem járna rajta az agyad...

2009. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen jár rajta az agyam, de így már semmiképpen . Lett volna rá lehetőség régebben, de valahogy nem úgy alakultak a dolgok, csak nekem furcsa ez az egész, mert már régóta nyomult és én azt hittem ha lefekszem vele elmúlik. De nem igy lett, és már eltelt több év is azóta, de talán igaza van az első válaszolónak hogy biztos azért mert nem kell nyomulni. Bár nem hinném hogy nem talál mást aki szabad önálló, nincs családja. Szóval furi akkor is ez az egész. De lehet hogy tényleg csak az emlékek. :)
2009. júl. 4. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
a pasik akkor jelzik ezt a volt barátnőiknek, ha épp nincs aktuális partnerük. ilyenkor szinte az összes exnek írnak sms-t vagy hívják stb. hogy lenne-e kedvük találkozni. valószínű több más exbarátnőjét is hívta rajtad kívül, aztán amelyik épp bejön, azzal fog hancúrozni.
2009. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is erre gondolok, pont erre amit irtál, mondjuk bnője nincs már legalább 6 éve, de biztos van pár partnere
2009. júl. 4. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!