Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon akkor mit is akarhat igazán? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom elég friss még a kapcsolatunk tegnap este csináltam egy kamu cimet és beszélgettem vele mint egy vad idegen csaj irta hogy van barátnője,és szereti!Aztán eljutottunk oda,hogy irta nem zárja be a kaput az ujj emberek elött,és,hogy vak randi lenne ,mert hogy nem mutattam képet magamról!Aztán elmondtam neki,hogy én voltam és azt mondta tudta azért irta azt amit,de nekem kételyeim lettek ezek után!
2009. jún. 25. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ez bűzlik! itt van valami ezek szerint annyira ne bízz benne! de lehet csak nagyított neked...
2009. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszer ugyanezt csináltam én is a barátommal..csak a végén azt mondtam hogy a barátnőm vagyok és engem akar védeni..jol leosztottam a barátnőm nevében mert az akkori barátom is belement a randiba..erre aztmondta a barátom hogy tudta hogy csak szivatni fogják és hogy valami ismerősöm próbálgatja...én akkor elhittem neki...aztán tényleg megcsalt..én nem akarok mondani semmit..mert kitudja..minden pasi más!
2009. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyított ?!!!Erre én is gondoltam!Csak tudod mondja hogy szeret és mikor itt van romantikus és segit minden egyes lépésemet óva figyeli!A szeretetével nagyon vigyázz rám ezt mondja és érzem is!Szoval nem tudom hogy most mit csináljak!
2009. jún. 25. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt azért tetted, mert nem bíztál a barátodban 100%-ig. Erre biztos volt okod, gyanúd, vagy megérzésed. Mindegy melyik, mert beigazolódott. Akkor most mi kell még? Megvárod, amíg megcsal?
2009. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ab baj,hogy már sokan átvertek és azért tettem meg mert nem akarok vele is igy járni és azt mondta ha akarna lenne kivel megcsaljon,de közbe meg "ámit",hogy szeret mindig itt van velem ha szabad napos van melo beosztásom is mert mindig ad!Nem tudom mit tegyek
2009. jún. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!